Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 1 z 1 154 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: 5. října 2020

Navštívili jsme Vaši restauraci a všechno proběhlo v naprostém pořádku. Obsluhoval nás slečna Sára..

Poděkujte uživateli 274kate_inal.

1620560 recenzí

Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Dnes, 4. 10. 2020, jsme s přítelem poprvé navštívili Monte Bú - a rozhodně ne naposledy. Velmi příjemná obsluha v podobě usměvavého a ochotného Martina, skvělé předkrmy, hlavní chody i dezerty - naše chuťové pohárky měly několikrát orgasmus!!!
Vřele doporučujeme, přítelův svátek jsme nemohli oslavit lépe a těším se na své narozeniny! ❤️
V+F

Poděkujte uživateli CestovatelkaVerca.
Recenzováno: 4. října 2020

Obsluhoval nás číšník Robert K., velmi příjemný, nabídnul nám k rizotu lanýže, který byl fajn doplněk k rizotu. Rychlý a pohotový. Snad si podnik udrží úroveň.

Poděkujte uživateli Lukastrn5677.
Recenzováno: 4. října 2020

Jídlo skvělé, prostředí skvělé. Bohatý výběr vín a rumů. Obsluhovala nás milá a příjemná slečna Alena.

Poděkujte uživateli petrz797.
Recenzováno: 4. října 2020

Jídlo vyborne, ceny piti vysoké, obsluha Jakub za 1 se nam venoval a byl příjemný, prostředí průměr, všude čisto.

Poděkujte uživateli 225jirkaj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!