“Velmi příjemná návšteva”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 1 z 1 154 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: 9. října 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi dobré jídlo a pití. Milá obsluha, především servírka Alena. Návštěvu tohoto podniku můžu doporučit.

Poděkujte uživateli 6795JH.

Recenzováno: 8. října 2020

Hezké, stylové prostředí. Ceny trochu vyšší, ale kvalita jídla tomu odpovídala. Ke steakům jsme si nechali doporučit víno, které podtrhlo celý zážitek. Obsluha milá a rychlá, konkrétně slečna Michaela. Můžeme doporučit dál

Poděkujte uživateli michalala87.
Recenzováno: 7. října 2020

Velmi dobře připravené a chutné jídlo. Příjemná atmosféra kryté zahrádky a velmi milá paní servírka Jarka.

Poděkujte uživateli AtticusMaki.
Recenzováno: 7. října 2020

Protože je tato restaurace v mojí domovské čtvrti, tak jsem zde již byl několikrát. Zatím jsem byl vždy relativně spokojený , i když poměr výkon- cena mi nepřipadal příliš odpovídající. V rámci podpory sektoru nejvíce postiženého covidem se teď snažíme pravidelně navštěvovat dražší restaurace atak jsem zašli i sem na večeři. Restaurace byla poloprázdná, tak nás trochu překvapilo, že jsme na minutková jídla čekali téměř hodinu. Když jsme už chtěli odcházet, tak nám jídlo donesli. Servírka na jednu přílohu zapomněla, to ale nebyl problém. Jídlo bylo studené.
Takhle si opravdu nepředstavuji obsloužení v restauraci, kde platím čtyřmístné cifry.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli radaza1.
Recenzováno: 5. října 2020

Obsluhoval nás číšník Martin. Byl moc milý a sympatický. Jídlo bylo výborné a obsluha rychlá. Restaurace je krásně vyzdobená, prostorná, ale zároveň má každý možnost soukromí. Děkujeme za úžasný večer! T a J

Poděkujte uživateli R2887IOtom_m.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!