“Sobotní oběd”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 1 z 1 154 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: 11. října 2020

Vynikající jídlo, skvělá a pozorná obsluha (Jarka a Petr), super prostředí a atmosféra. I přesto, že v restauraci bylo poměrně plno, nečekali jsme na jídlo dlouho. Doporučuji.

Poděkujte uživateli betkas2020.

Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo v hezkém prostředí, doplněno příjemnou obsluhou paní Jarkou. Co víc si od restaurace tohoto druhu přát.

Poděkujte uživateli pavel_595.
Recenzováno: 9. října 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi dobré jídlo a pití. Milá obsluha, především servírka Alena. Návštěvu tohoto podniku můžu doporučit.

Poděkujte uživateli 6795JH.
Recenzováno: 8. října 2020

Hezké, stylové prostředí. Ceny trochu vyšší, ale kvalita jídla tomu odpovídala. Ke steakům jsme si nechali doporučit víno, které podtrhlo celý zážitek. Obsluha milá a rychlá, konkrétně slečna Michaela. Můžeme doporučit dál

Poděkujte uživateli michalala87.
Recenzováno: 7. října 2020

Velmi dobře připravené a chutné jídlo. Příjemná atmosféra kryté zahrádky a velmi milá paní servírka Jarka.

Poděkujte uživateli AtticusMaki.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!