“Milá obsluha a super jídlo”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 1 z 1 154 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: 11. října 2020

Super rychlá obsluha a milé chování paní Jarky mě velmi potěšilo,cítila jsem se se super a jídlo bylo perfektní a prostředí krásné,doporučuji.

Poděkujte uživateli irenac404.

Recenzováno: 11. října 2020

Vynikající jídlo, skvělá obsluha paní Jarky. Příjemné prostředí, bez dlouhého čekání, jsme maximálně spokojeni. Všem vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli V7346MLpetrak.
Recenzováno: 11. října 2020

Vynikající jídlo a obsluha s usměvavou mladou paní Jaruškou až budeme zase v Brně rádi navštívíme restauraci Zdena .Petr

Poděkujte uživateli zdenary.
Recenzováno: 11. října 2020

Hezké prostředí,výborné jídlo a moc milá obsluha paní Jarka.Všem mohu doporučit dobré jídlo , pití a výborná obsluha.

Poděkujte uživateli 424zuzanat.
Recenzováno: 11. října 2020

Vynikající jídlo, skvělá a pozorná obsluha (Jarka a Petr), super prostředí a atmosféra. I přesto, že v restauraci bylo poměrně plno, nečekali jsme na jídlo dlouho. Doporučuji.

Poděkujte uživateli betkas2020.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!