“Večeře ”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Sešli jsme se tu oslavit konec roku 2019. Byli jsme zde poprvé. V celé restauraci jsme snad byli jediní Češi. Bylo vidět, že personál s tím nemá žádný problém. Hospoda plná až po vrch, přesto si myslím, že to zvládli. Pivo velmi dobré, s jídlem jsme byli spokojeni. Interiér je vyzdoben pekelným motivem. Nevýhoda je velký zájem zákazníků, kteří se hromadili před výčep a zoufale hledali místo. Asi přes den to tu není tak plno. Mohu doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli krivak2222.

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Ke Třem Čertům chodíme parkrát do roka již velmi dlouho. Nikdy nejsme zklamaní.
Dobré pivo.
Velmi slušně udělané jídlo
Obsluha je milá a narozdíl od Čertů na Dvořakově i velmi rychlá(jen asi 2x si nas dlouho nikdo nevšimal - většinou super)
Rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli RunningWolfcz.
Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Pivo dobrý, ale pivo od piva točí méně a méně. Toto je míra u 3. Piva... Jídlo bylo dobré. Ceny průměrné.

Poděkujte uživateli Honxik.
Recenzováno: 17. dubna 2019

Jen restaurace se jmenuje U Třech Čertů. Byla jsem tu s kamarádem na MENÍČKU a rozhodla se napsat. Náš příchod byl v pravé poledne, přesněji ve 12:10 hodin. Trochu jsme se obávali, že nenajdeme místo, ale podařilo se. Později bylo vidět, jak se to tady střídá. Lidé se najedli a šli. Což bylo super, protože každý kdo přišel, dostal možnost se najíst. Dali jsme si meníčko C - Kmínová polévka s vejci a medový steak z krkovičky na fazolových luscích, pesto z medvědího česneku a dolar chips. Bylo to naprosto vynikající. Během jídla jsme si to řekli snad 10x.Jinak jsme ani nemukli! Cena za jedno C meníčko 109kč. Ceny meníček jsou různé. Obsluha opět pohotová, milá a rychlá. Odchod s příjemným pocitem jak z jídla, tak s obsluhou. Zajdeme zase. Jana

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Janda P.
Recenzováno: 15. prosince 2018

Když sem zavítám, nezaznamenám jediný problém. Neměl jsem ale také moc jídel z jídeláku, takže nevím.

Datum návštěvy: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli zeptejsefilipa.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U vsech certu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U vsech certu? Sdílejte své zkušenosti!