“Přátelská atmosféra s velmi příjemnou obsluhou, která se o nás neustále perfektně starala.”

Restaurant Pavillon
Č. 6 z 1 147 Restaurace v Brně
Kuchyně: Francouzská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 1 týdnem

Jídlo bylo delikátní. Dokonale sladěné chutě. Porce akorát veliké. Vše krásně naaranžované. Opravdu gastronomický zážitek. Všem moc doporučuji.

1  Poděkujte uživateli Štěpán T.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Děkujeme za pěknou recenzi a doporučení, jsme moc rádi, že jste byli u nás spokojeni.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S pozdravem a přáním příjemného dne
Mirek Jindra
manažer

Recenzováno: 13. července 2019

Do této restaurace jsme dostali dárkové certifikáty již s doporučením na opravdu skvělou kuchyň. Kamarádi se nemýlili. Samotná komunikace s managementem restaurace ohledně prodloužení platnosti certifikátů, ochota i následný servis během večeře předčili naše očekávání.
Stůl romanticky vyzdoben k našemu výročí, manželce kabelku automaticky položili na přídavný stolek. Zvolili jsme si degustační menu s párováním vín a byli jsme nadšeni. Vše nám moc chutnalo, zajímavé chutě originálních jídel, k tomu bezchybně zvolená vína. Škvarková pomazánka jako úvodní "jednohubka", tataráček, sladkovodní krevety s bazalkovým sorbetem, studená okurková polévka s koprovým olejem a angreštem, třešňový sorbet, jehněčí hřbet s paprikovým pyré a piniovými oříšky a na závěr bavarois s bílou čokoládou a proseccem.
Děkujeme mockrát za vše, zdravíme kuchaře do kuchyně i jednotlivé číšníky, kteří byli komunikativní a usměvaví.

Čistotu restaurace, toalet, žádný zápach z kuchyně - to vše považuji za samozřejmost. I to bylo naprosto v pořádku.

Máme za sebou skvělý zážitek, krásnou oslavu výročí svatby. Rozhodně tuto restauraci doporučujeme a těšíme se na příště.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Tchertja.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 týdny

děkujeme za Vaši recenzi, jsme velmi potěšeni, že se Vám u nás líbilo a vše bylo podle představ. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Za tým restaurantu PAVILLON
Mirek Jindra
manager

Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěvě není co vytknout. Obsluha byla příjemná již od příchodu do restaurace, přes usazení a samotný servis. Zvolili jsme degustační menu s párováním vín a vše vynikající. Takto si lze představit výjimečný gastronomický zážitek a pěkné rande s manželkou.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 376martin_.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. června 2019

děkujeme za recenzi, jsme velmi potěšeni;)

Recenzováno: 29. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme chtěli navštívit v sobotu kolem páté hodiny - 4 dospěli a 3 děti (7,7 a 12 roků). Obsluha již po našem vstupu nepříjemná - ve stylu, co sem lezete s dětma, pak následovala otázka - máte rezervaci v duchu co sem lezete, když nemáte rezervovaný stůl. Několik menších stolu bylo volných, žádná snaha nás k nim posadit - velké stoly máme rezervované, takže nashle. Žádná snaha, žádná omluva, opravdu jedna velká katastrofa. Chování obsluhy tak na 4. cenovou skupinu.
Alespoň víme, kam příště nechodit.

Datum návštěvy: duben 2019
4  Poděkujte uživateli 314jirkak.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. května 2019

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Celou záležitost jsem projednával s obsluhou, dovolím si s Vámi nesouhlasit. Co se týká dětí, tak ty k nám normálně s rodiči chodí, jsou u nás samozřejmě vítány, nejen ty starší, ale i mladší, máme pro ně nachystané i speciální dětské židličky ke stolům, omalovánky, dokonce i přebalovací pult pro miminka. Tudíž je to Váš subjektivní názor, který se rozhodně nezakládá na pravdě. Dále si dovolím podotknout, že v danou dobu, jsme měli restaurant téměř celý zarezervován, zbývalo pár míst u stolů pro 2, kam by jste se bohužel nevešli, proto jsme Vám nemohli vyjít vstříc. Bohužel Vaše reakce s výše uvedeným popisem "co sem lezete s dětma", atd., haní práci mnoha lidí, kteří se starají o chod celého restaurantu a snaží se hostům vyjít maximálně vstříc. Opravdu je těžké, když je restaurant již téměř celý zarezervován a někdo přijde bez rezervace a není volný stůl/stoly, vyjít v tomto případě vstříc, i kdybychom chtěli.
Pokud bychom měli volný stůl, tak bychom Vás samozřejmě rádi usadili.
Mirek Jindra, manažer restaurantu

Recenzováno: 17. března 2019

Ráda bych poděkovala skvělému personálu této restaurace, který se o nás celé odpoledne vzorně staral. Obsluha je zde velmi příjemná a dokáže skvěle poradit s výběrem jídla i pití. Vše co jsme zde ochutnali byl pro nás gastronomický zážitek. Pokud bych měla upozornit na jednu delikatesu, tak to pro mne určitě byl tatarák z tuňáka a domácí pečivo - vřele ho všem doporučuji.
Ještě jednou děkuji za toto nezepomenutelné odpoledne.

Datum návštěvy: březen 2019
2  Poděkujte uživateli cestovatelka321.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Pavillon, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Pavillon? Sdílejte své zkušenosti!