“Zážitek ”

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Takhle to má vypadat.
Jídlo si naprosto užijete
Obsluha profesionální a úslužná
Prostředí trochu sterilní ale příjemné

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Lukas L.

Recenzováno: 28. srpna 2019

Pokud jen tečujeme Brno při jakékoli cestě, neopomeneme se zastatavit v Pavillonu. Vždy skvěle připravené, dokonale vychucené jídlo ve velmi příjemném prostředí a s naprosto dokonalou obsluhou. Stolování je zde opravdu zážitek.

Poděkujte uživateli Miloš H.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2019

Děkujeme, budeme se těšit na Vaši další návštěvu! ;)

Recenzováno: 9. srpna 2019

Jídlo bylo delikátní. Dokonale sladěné chutě. Porce akorát veliké. Vše krásně naaranžované. Opravdu gastronomický zážitek. Všem moc doporučuji.

1  Poděkujte uživateli Štěpán T.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. srpna 2019

Děkujeme za pěknou recenzi a doporučení, jsme moc rádi, že jste byli u nás spokojeni.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S pozdravem a přáním příjemného dne
Mirek Jindra
manažer

Recenzováno: 13. července 2019

Do této restaurace jsme dostali dárkové certifikáty již s doporučením na opravdu skvělou kuchyň. Kamarádi se nemýlili. Samotná komunikace s managementem restaurace ohledně prodloužení platnosti certifikátů, ochota i následný servis během večeře předčili naše očekávání.
Stůl romanticky vyzdoben k našemu výročí, manželce kabelku automaticky položili na přídavný stolek. Zvolili jsme si degustační menu s párováním vín a byli jsme nadšeni. Vše nám moc chutnalo, zajímavé chutě originálních jídel, k tomu bezchybně zvolená vína. Škvarková pomazánka jako úvodní "jednohubka", tataráček, sladkovodní krevety s bazalkovým sorbetem, studená okurková polévka s koprovým olejem a angreštem, třešňový sorbet, jehněčí hřbet s paprikovým pyré a piniovými oříšky a na závěr bavarois s bílou čokoládou a proseccem.
Děkujeme mockrát za vše, zdravíme kuchaře do kuchyně i jednotlivé číšníky, kteří byli komunikativní a usměvaví.

Čistotu restaurace, toalet, žádný zápach z kuchyně - to vše považuji za samozřejmost. I to bylo naprosto v pořádku.

Máme za sebou skvělý zážitek, krásnou oslavu výročí svatby. Rozhodně tuto restauraci doporučujeme a těšíme se na příště.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Tchertja.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. července 2019

děkujeme za Vaši recenzi, jsme velmi potěšeni, že se Vám u nás líbilo a vše bylo podle představ. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Za tým restaurantu PAVILLON
Mirek Jindra
manager

Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěvě není co vytknout. Obsluha byla příjemná již od příchodu do restaurace, přes usazení a samotný servis. Zvolili jsme degustační menu s párováním vín a vše vynikající. Takto si lze představit výjimečný gastronomický zážitek a pěkné rande s manželkou.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 376martin_.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. června 2019

děkujeme za recenzi, jsme velmi potěšeni;)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Pavillon, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Pavillon? Sdílejte své zkušenosti!