Tripadvisor

Kuchyně: Francouzská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 4. prosince 2019

V této restauraci jsme se zastavili při návštěvě Brna. Jídlo naprosto úžasné, skvělých chutí. Už jen vybrat vám dá práci, chcete ochutnat vše. Doporučené víno výborné. Obsluha příjemná, znalá etikety, zdravíme Romana :). Rádi se opět zastavíme. Děkujeme celému týmu restaurace!

1  Poděkujte uživateli 284alenat.

Recenzováno: 22. září 2019 prostřednictvím mobilu

Takhle to má vypadat.
Jídlo si naprosto užijete
Obsluha profesionální a úslužná
Prostředí trochu sterilní ale příjemné

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Lukas L.
Recenzováno: 28. srpna 2019

Pokud jen tečujeme Brno při jakékoli cestě, neopomeneme se zastatavit v Pavillonu. Vždy skvěle připravené, dokonale vychucené jídlo ve velmi příjemném prostředí a s naprosto dokonalou obsluhou. Stolování je zde opravdu zážitek.

Poděkujte uživateli Miloš H.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2019

Děkujeme, budeme se těšit na Vaši další návštěvu! ;)

Recenzováno: 9. srpna 2019

Jídlo bylo delikátní. Dokonale sladěné chutě. Porce akorát veliké. Vše krásně naaranžované. Opravdu gastronomický zážitek. Všem moc doporučuji.

1  Poděkujte uživateli 222_t_p_nt.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. srpna 2019

Děkujeme za pěknou recenzi a doporučení, jsme moc rádi, že jste byli u nás spokojeni.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S pozdravem a přáním příjemného dne
Mirek Jindra
manažer

Recenzováno: 13. července 2019

Do této restaurace jsme dostali dárkové certifikáty již s doporučením na opravdu skvělou kuchyň. Kamarádi se nemýlili. Samotná komunikace s managementem restaurace ohledně prodloužení platnosti certifikátů, ochota i následný servis během večeře předčili naše očekávání.
Stůl romanticky vyzdoben k našemu výročí, manželce kabelku automaticky položili na přídavný stolek. Zvolili jsme si degustační menu s párováním vín a byli jsme nadšeni. Vše nám moc chutnalo, zajímavé chutě originálních jídel, k tomu bezchybně zvolená vína. Škvarková pomazánka jako úvodní "jednohubka", tataráček, sladkovodní krevety s bazalkovým sorbetem, studená okurková polévka s koprovým olejem a angreštem, třešňový sorbet, jehněčí hřbet s paprikovým pyré a piniovými oříšky a na závěr bavarois s bílou čokoládou a proseccem.
Děkujeme mockrát za vše, zdravíme kuchaře do kuchyně i jednotlivé číšníky, kteří byli komunikativní a usměvaví.

Čistotu restaurace, toalet, žádný zápach z kuchyně - to vše považuji za samozřejmost. I to bylo naprosto v pořádku.

Máme za sebou skvělý zážitek, krásnou oslavu výročí svatby. Rozhodně tuto restauraci doporučujeme a těšíme se na příště.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Tchertja.
MirekJ86, Manažer v zařízení Restaurant Pavillon, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. července 2019

děkujeme za Vaši recenzi, jsme velmi potěšeni, že se Vám u nás líbilo a vše bylo podle představ. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Za tým restaurantu PAVILLON
Mirek Jindra
manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Pavillon, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Pavillon? Sdílejte své zkušenosti!