“Vynikajici”

PadThai
Č. 97 z 1 051 Restaurace v Brně
Kuchyně: Asijská, Thajská
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Vynikajici jídlo;velmi ochotný personál ,příjemné prostředí, i dobre vinko k jídlu ,prodávají i domácí tabasco ,čisto,útulno

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli 196hanav.

Recenzováno: 7. listopadu 2018

Přesně koresponduje s názvem, dle mého názoru nejlepší Pad Thai v Brně. Přiznávám, že jiné jídlo jsem si tu zatím nikdy nedal, jezdím speciálně na něj.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli ViktorH507.
Recenzováno: 21. června 2017 prostřednictvím mobilu

Sháněla jsem na netu, kam zajít v Brně na činu nebo thajskou kuchyni a našla tuhle malou velmi příjemnou restauraci, skvěle jídlo a vynikající obsluha, vřele doporučuji

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Hana P.
Recenzováno: 15. června 2017 prostřednictvím mobilu

Úžasné menší, ale krásně. Dobře se tu vaří a je toho dost. Znají místní kuchyni . Vaří opravdoví Thajci

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Štěpán Š.
Recenzováno: 3. června 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo, skvělé prostředí a skvělá obsluha, která se umí o své hosty starat. Cena jídla v poměru s kvalitou je naprosto v pořádku. Určitě se vrátíme!

Poděkujte uživateli FilipCapek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo PadThai, si také prohlíželi

Už jste navštívili PadThai? Sdílejte své zkušenosti!