“Nic extra”
Recenze Rebio

Rebio
Č. 123 z 1 002 Restaurace v Brně
Recenzováno: 30. dubna 2017

Jídelna je mi většinou doporučována konvenčními strávníky, pravdou je, že veganských možností zde až tolik není. Pro pracující z okolí je tohle možná dobrá volba, já si raději popojdu do lepšího. Jídlo na váhu, cena taky trochu neadekvátní. Prostředí příjemné, obsluha milá.

Poděkujte uživateli Hana P.

Recenzováno: 18. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Každý den velký výběr různých teplých i studených jídel. Chuťově jsem byl zatím vždycky spokojen, na druhou stranu ceny nejsou zrovna nízké, ale asi záleží kolik jídla si naberete. Klasická jídelna, vhodná na rychlý oběd.

Poděkujte uživateli FilipCapek.
Recenzováno: 6. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Do Rebia chodím skoro vždy, když jsem pracovně v Brně. Pestrost jídel, chutě, prostředí, ve všem upřímná spokojenost a radost pohledět. V kuchyni vaří a pečou opravdoví profíci. Takto umět vařit a dělat zákusky, to je umění. Vždy se budu ráda vracet. Ať se daří.

Poděkujte uživateli Luc K.
Recenzováno: 14. února 2017

Měl jsem chuť na lehčí oběd. Jídlo je zde na váhu, takže jsem si dal porci brambor, lžíci zeleniny a karbanátek, najedl jsem se tak akorát, rozhodně jsem se nepřejedl, ale cena byla stejná, jak v luxusní restauraci. NAvíc zde bylo hodně lidí, seděl jsem u stolu s cizími. Má to styl závodní jídelny. Jídlo je ale výborné.

Poděkujte uživateli Milda L.
Recenzováno: 29. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Těšili jsme se, že poobědváme v vede stylu a čekalo nás několik nemilých překvapení.
Nejdříve, toto není restaurace, ale samoobslužný bufet. Půlka provozu byla zavřená - možná díky svátkům.
Je sympatické, že nabídka je denně obměňována. Nicméně vše co jsme ochylutnali (téměř vše co teplý bufet nabízel) bylo průměrné až podprůměrné a naproti tomu neúměrně vysoká cena - za to co můžete vidět na fotkách jsme zaplatili 430Kč bez nápojů.
K tomu se nikdo na vás neusměje, tak sem už nepůjdeme - není proč.

Poděkujte uživateli Tomáš D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rebio, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rebio? Sdílejte své zkušenosti!