“super zážitek”
Recenze Don Pintxos

Don Pintxos
Č. 76 z 1 040 Restaurace v Brně
Recenzováno: 28. června 2016

Krásné prostředí - výhled na Dominikánské náměstí - k tomu vynikající a krásně upravené jídlo, výborná vína.
Obsluha ( sl. Kateřina) byla moc milá a usměvavá, vždy dobře poradila .
Navštívila jsem bar se svou skotskou kamarádkou a byly jsme nadšené.
Doporučuji :-)

1  Poděkujte uživateli věra b.

Recenzováno: 23. března 2016

Trochu zklamání- jídlo, pití i obsluha vpořádku, jen omezili rozlévání vína- jen 1 Reserva v nabídce, jinak jen normální vína ! Vždy jsem si dal na ochutnání několik druho lepších reserv a ted se musím spokojit jen s 1 !

Poděkujte uživateli dalda222.
Recenzováno: 5. února 2016 prostřednictvím mobilu

Jako by jste přenesli některý z typicky španělských barů do Brna. Hezké prostředí, kvalitní vína, skvělé tapas, příjemná obsluha a to vše podtrženo uvolněnou atmosférou. Vřele doporučuji. Jedinečný zážitek.

1  Poděkujte uživateli Gagua.
Recenzováno: 24. října 2015

Vynikající Španělská vína. Super jídlo. Šunky nemá chybu. Překvapující pintxosky Doporučuji. Fakt super.

Poděkujte uživateli l_av696.
Recenzováno: 19. září 2015

Na španělské dobrůtky rozhodně sem. Opravdu skvělé tapas a třeba olivy tady mají absolutně nejlepší co jsem kdy jedl. Úžasná nabídka kvalitního vína. Vše absolutně super jen kdyby byl podnik trošku intimnější.

Poděkujte uživateli Petr P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Don Pintxos, si také prohlíželi

Už jste navštívili Don Pintxos? Sdílejte své zkušenosti!