“Nezapomenutelné”

Don Pintxos
Č. 76 z 1 040 Restaurace v Brně
Recenzováno: 14. července 2016 prostřednictvím mobilu

Byl to úžasný zážitek!
Skvělé jídlo - dala jsem si tapas a krevety. Moc milá obsluha a to víno :).
Jen doporučuji přijít brzy, nebo si místo rezervovat - prostředí je opravdu maličké (a útulné :)) a hodně oblíbené.

1  Poděkujte uživateli Iva Š.

Recenzováno: 28. června 2016

Krásné prostředí - výhled na Dominikánské náměstí - k tomu vynikající a krásně upravené jídlo, výborná vína.
Obsluha ( sl. Kateřina) byla moc milá a usměvavá, vždy dobře poradila .
Navštívila jsem bar se svou skotskou kamarádkou a byly jsme nadšené.
Doporučuji :-)

1  Poděkujte uživateli věra b.
Recenzováno: 23. března 2016

Trochu zklamání- jídlo, pití i obsluha vpořádku, jen omezili rozlévání vína- jen 1 Reserva v nabídce, jinak jen normální vína ! Vždy jsem si dal na ochutnání několik druho lepších reserv a ted se musím spokojit jen s 1 !

Poděkujte uživateli dalda222.
Recenzováno: 5. února 2016 prostřednictvím mobilu

Jako by jste přenesli některý z typicky španělských barů do Brna. Hezké prostředí, kvalitní vína, skvělé tapas, příjemná obsluha a to vše podtrženo uvolněnou atmosférou. Vřele doporučuji. Jedinečný zážitek.

1  Poděkujte uživateli Gagua.
Recenzováno: 24. října 2015

Vynikající Španělská vína. Super jídlo. Šunky nemá chybu. Překvapující pintxosky Doporučuji. Fakt super.

Poděkujte uživateli l_av696.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Don Pintxos, si také prohlíželi

Už jste navštívili Don Pintxos? Sdílejte své zkušenosti!