“Když na víno, tak sem”
Recenze Don Pintxos

Don Pintxos
Č. 76 z 1 040 Restaurace v Brně
Recenzováno: 1. září 2017

Skutečně skvělý a příjemný podnik, kam je super přijít večer na španělské vínko a tapas anebo si nechat jen tak čerstvě nakrájet jamon. Obsluha je skutečně znalá v tom, co Vám nalévá a umí doporučit. Navštívili jsme letos podobný podnik v Ženevě, je to službami prakticky srovnatelné.
Držte se a budte tam, prosím, dál.

Poděkujte uživateli Katerina V.
DonPintxosAdmin, Manažer v zařízení Don Pintxos, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. října 2017

Moc děkujeme za milou recenzi!

Recenzováno: 23. května 2017

Když ochutnat tak tady. To nejlepší ze španělských vín. Obsluha je daleko za hranicí dokonalosti. Nejen, že dokonale popíše vlastnosti vína, chuť, vůni, ale když si zadáte parametry přesně umí vybrat víno, které Vaše chuťové buňky pobaví. Není co dodat, jen snad neváhejte a jděte!

1  Poděkujte uživateli Marie P.
Recenzováno: 2. listopadu 2016

Rádi se sem vracíme a vždy jsme velice spokojeni, jak s ochotnou a milou obsluhou, tak s výbornými víny a tapas :-) Jen je to dost malinký prostor, tak se může stát, že bude plno :-(

1  Poděkujte uživateli Market09.
Recenzováno: 14. července 2016 prostřednictvím mobilu

Byl to úžasný zážitek!
Skvělé jídlo - dala jsem si tapas a krevety. Moc milá obsluha a to víno :).
Jen doporučuji přijít brzy, nebo si místo rezervovat - prostředí je opravdu maličké (a útulné :)) a hodně oblíbené.

1  Poděkujte uživateli Iva Š.
Recenzováno: 28. června 2016

Krásné prostředí - výhled na Dominikánské náměstí - k tomu vynikající a krásně upravené jídlo, výborná vína.
Obsluha ( sl. Kateřina) byla moc milá a usměvavá, vždy dobře poradila .
Navštívila jsem bar se svou skotskou kamarádkou a byly jsme nadšené.
Doporučuji :-)

1  Poděkujte uživateli věra b.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Don Pintxos, si také prohlíželi

Už jste navštívili Don Pintxos? Sdílejte své zkušenosti!