“Firemni party”

Kuchyně: Libanonská
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 16. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Diky za skvele a hlavne nezvykle chute, ktere jsme meli moznost v pokrmech ochutnat. Tezko rict co bylo to nej, ale u me suverene vyhralo mangove chutney! ;-)

Poděkujte uživateli Zdenek C.

Recenzováno: 6. července 2017 prostřednictvím mobilu

Velice zajímavá restaurace a netradiční kuchyně s esencí exotických míst jako je Libanon, Izrael a Blízský Východ

Poděkujte uživateli Tomas U.
Recenzováno: 19. listopadu 2016

Restauraci znám dlouho, po rekonstrukci je to příjemné místo k posezení, libanonské jídlo bylo velmi dobré a obsluha milá. Plánuji zde i firemní akci. Doporučuji všem kdo mají rádi či chtějí ochutnat arabskou kuchyni.

1  Poděkujte uživateli kanovsky2016.
Recenzováno: 18. října 2016

Restaurace je cestovatelským centrem. Dříve mi přišlo, že restaurace žila vlastním životem a jídlo bývalo lepší. Poslední dobou, kdy začala i restaurace s různými akci s hmyzem na food festivalech, mi přišlo, že restaurace není příliš dobá a cena je už dost vysoká. Možná je to trend, ale podle mého, by se mělo vše vrátit k základům a být prioritou dobré jídlo v rozumné porci a za přijatelnou cenu a správně dochucené

1  Poděkujte uživateli Gurmanies.
Recenzováno: 26. dubna 2016

Když si chceme odpočinout, příjemně posedět a ochutnat nevšední jídla, zajdeme do Klubu cestovatelů. Orientální jídla jsou vždy vyváženě kořeněná, čerstvá a chutná. Obsluha nezapomene vždy prohodit s hosty pár slov, případně pozvat na některou z jejich akcí, zejména na cestovatelské přednášky. No a jako zákusek určitě nepohrdneme porcí sušených larev potemníka brazilského. Vždy jsme odcházeli spokojeni a rádi se vracíme.

Poděkujte uživateli Jiří K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Klub Cestovatelu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Klub Cestovatelu? Sdílejte své zkušenosti!