“Chutné, ale na dlouho”

Kafec Brněnský
Recenzováno: 18. února 2018

Super místečko na víkendový brunch, nabídka je tak akorát (ano moc úzká, ani moc široká), vybere si snad každý. Všechno jídlo bylo velmi chutné (toast s pomalu pečeným masem je opravdu super), ceny trochu nadsazené. Co byl pri naší návštěvě velký problém, byla doba čekání - my jsme na snídani čekali téměř hodinu (takže už to byl vlastně oběd), což naštěstí obsluha uznala za opravdu dlouhé čekání a dostali jsme 50% slevu na celou útratu. Co jsme tak pozorovali, toto dopoledne čekali všichni a na vše, ti méně šťastní dostali něco jiného, než co si objednali. Nemůžu posoudit, jestli to byla jen náhoda nebo je to tu na denním pořádku, každopádně v tento den byla obsluha opravdu hodně zmatená. Od příští návštěvy mě to ale neodradí, stát se to může komukoliv a ta snídaně (vlastně oběd) byl(a) opravdu mňamózní :)

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Jan P.

Recenzováno: 8. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé místo v centru, kam zajít odpočinout a pobýt u dobré kávy nebo se příjemně najíst. Milovníci waflí by si rozhodně neměli nechat ujít dokonalou malinovou wafli k snídani. Anebo jakémukoli jinému jídlu. Kafec vás rozhodně nezklame :)

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Dana K.
Recenzováno: 28. října 2017 prostřednictvím mobilu

Dala jsem si jen čaj, ale příjemně mě překvapila příchuť a stopky na přesné vyndání čaje! Jinak určitě někdy planuju jít na vafle, které vypadaly opravdu dobře. Jen prostředí ničím nějak extrémně nenadchlo. :)

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli 825kl_rak.
Recenzováno: 22. května 2017

Snídaně, to je pro mne nejrychlejší asociace, když zaslechnu "Kafec". Nejlepší a nejvíce propracované snídaňové menu, které můžete v Brně najít (alespoň podle mě).

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Marie P.
Recenzováno: 7. května 2017

Ale chtělo by to vylepšit. Jsou jedni z mála, co v Brně dělají snídaně. Dokonce začali jako jedni z prvních. Ale po několika letech, by to chtělo posunout laťku výše. Cen se nebojí. Bohužel v Brně není velkého výběru a s čím srovnávat. Velmi oceňujeme ranní otevírací dobu.

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli PetraH219.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kafec Brněnský, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kafec Brněnský? Sdílejte své zkušenosti!