“Zde se cítíte skvělé ”

Č. 34 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 8. května 2019 prostřednictvím mobilu

Při vstupu do hostince na vás dýchne čas Rakouska - Uherska. K tomu je přizpůsoben i jídelníček. Na čepu je kvalitní Plzeň. Obsluha rychlá a milá. Hostinec je trochu mimo střed města, ale 10 minut od Moravského náměstí. K hostinci se dostanete autem, ale pozor na modrou zónu. Mohu doporučit.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli krivak2222.

Recenzováno: 27. srpna 2018

V Hostici U Seminárů jsem jedla ne jednou a vždy jsem si pochutnala.Chutě jsou vyvážené, jako by na mě dýchlo domácí prostředí, když vařila moje babička starou českou a vídeňskou kuchyni...mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Simona J.
Recenzováno: 12. srpna 2018

U Semináru má styl. Hned jak vejdete, dýchne na Vás první republika - zařízení v tmavém leštěném masivu, tapety, jaké se už dneska fakt nevidí, krásně oblečený a hlavně na úrovni vystupující personál. Točí nejlepší tankovou plzničku, jakou jsem kdy měla (na tu krémovou pěnu vzpomínám ještě po týdnu). A co se jídla týče - tatarák mohu rozhodně doporučit!

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Lucie V.
Recenzováno: 4. července 2018

V Hostinci u Semináru jsem si z týdenního menu objednal kuřecí stehno na bílém víně s vývarem. Vše proběhlo bez nejmenšího problému: čekal jsem pouze pár minut, obsluha byla příjemná, samotné jídlo bylo vynikající. Interiér sice působí příjemným dojmem, s atmosférou podniku by se ale dle mého názoru dalo dále pracovat. Cena za polévku, salát, vydatnou porci masa a kofolu činila 150 korun, což je, myslím, skvělé. Mohu pouze doporučit.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Szczepanik_F.
Recenzováno: 16. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Super prostředí, vrzající dřevěná podlaha dodává dobovému interiéru styl. Obědy chutné, poctivé a k tomu skvělá plznička. Kuchař umí...

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli svejnoha.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec U Seminaru, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hostinec U Seminaru? Sdílejte své zkušenosti!