“Obsluha dobrá, jídlo dobré, ale... ”
Recenze Kanas

Kanas
Č. 571 z 1 050 Restaurace v Brně
Recenzováno: 4. října 2017 prostřednictvím mobilu

Do Kanasu chodím resp. Jsem chodil poměrně často, většinou však na pivo. Jednou jsem si dal k večeři flamendr s bramboracky, ale toto jídlo bych nazval spíše masovou směsi se zeleninou, protože flamendr postrádal jakoukoliv příchuť připomínající Křen, nicméně chuťově bylo jídlo výborne, obsluha profesionální, takze jednu hvězdičku dávám dolů kvůli tomu křenu... Nicméně restauraci doporučuji

Poděkujte uživateli vojt_chv417.

Recenzováno: 25. října 2016

Vzhledem k tomu, že se v nedalekém areálu univerzity VUT o víkendech vzdělávám a místní bufet založený na smaženém sýru a hranolkách mi příliš nevoní, tak jsem byl přáteli přemluven k návštěvě tohoto zařízení - bohužel. Obsluha oprabdu tragická, pomalá a zmatená. Po objednání Radegastu donesla slečna Plzeň a ještě slušně pod míru. Jídla nosili postupně s cca 5 minutovými rozestupy. Přičemž saláty, které tepelnou úpravu vyžadovaly nejméně, donesli jako poslední. Ceny trochu přitažené, ale žádná hrůza - kdyby se zlepšila obsluha a organizace práce na place, tak se sem i milerád vrátím, takto určitě ne. Restaurace opravdu těží z toho, že je jediné zařízení v blízkém okolí, kam se dá v limitovaném časovém úseku, který je určen na oběd dojít.

Poděkujte uživateli David G.
Recenzováno: 9. července 2016

Z důvodu zajištění oběda jinou osobou jsem toto místo navštívil opakovaně.
Vždy podprůměrná až tragická obsluha. Buď je obtěžujete svým dotazem nebo se tváří dotčeně, když jim připomenete, že jste doposud nedostali jídlo, zatímco kolegové již dojedli (klidně i to samé).
Jídlo někdy obstojné, jindy mrzké, vyjímečně mají světlé chvilky a donesou i něco slušného. Pivo tradičně pod míru.
Restaurace těží ze své praktické polohy v kampusu VUT a nízké úrovně dalších substitutů. Bohužel..

Poděkujte uživateli domenico330.
Recenzováno: 2. července 2016 prostřednictvím mobilu

Neochota obsluhy, jídlo nestálo za nic. Jejich specialita s názvem Kanas byl vysušený kus masa bez chuti. Špagety dcery horší než ve školní jídelně zdůvodnil a obsluha tím, že jsou součástí menu.

Poděkujte uživateli Standass.
Recenzováno: 21. října 2015 prostřednictvím mobilu

Bohužel v okolí není konkurenční podnik a tak nám nezbývá naše návštěvy opakovat. Pivo dobrý. Jídlo taky dobrý. Jen ta obsluha patří do minulého století. Kdy byl naštvanej číšník standart. K tomu lze připočíst i dřívější problémy s placením, kdy naše počty (po první zkušenosti) na papír nesouhlasili s jejich terminálem. (stalo se pouze ve večerních hodinách). Bohužel po zápasech v blízké hale žízeň a hlad je a někdy se prostě na Purkyňku nedodje.

Poděkujte uživateli Ondra P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kanas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kanas? Sdílejte své zkušenosti!