“Luxus ”

U Dřeváka Beer&Grill
Č. 373 z 1 154 Restaurace v Brně
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Vynikající! V jídle je vidět velká péče. Velký výběr jak v jídle tak v pití. Piva neobvyklá a dobrá. Nejsme tu naposledy.

Poděkujte uživateli 702michaelaj.

Recenzováno: 22. června 2020

Objednala jsem si nakládaný hermelín se sušenými rajčaty a ořechy s pečivem. Dostala jsem hermelín bez rajčat a bez ořechů. Bez jakéhokoli upozornění. Když jsem se ozvala, tak mi bylo prostě řečeno, že nedostali rajčata a ořechy, tak to tam nedali.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Niiiiika.
Recenzováno: 15. ledna 2020

Ceny celkově vyšší, prostředí studené a neútulné. K burgeru za 239,- bych přecejen čekal více než minimisku s coleslaw. Příští návštěvu si rozmyslím.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli martinperina.
Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Burgery byly naprosto vynikající A myslím, že i ostatní bude super - velký výběr.. Ke každému burgeru máte v ceně hranolky nebo coleslaw a oboje bylo taky vynikající Výběr a chuť piva
Prostředí čisté, personál příjemný

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 234s_mab.
Recenzováno: 18. května 2019

Včera první návštěva a určitě ne poslední. Skvělý výběr piv z řemeslných pivovarů. jídlo také výborné i hokej byl na plátně :)))

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli kobras63.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Dřeváka Beer&Grill, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Dřeváka Beer&Grill? Sdílejte své zkušenosti!