“Nej v Brně”

Č. 9 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Recenzováno: 28. dubna 2019

Naprostá pecka, paradni lezacky, dobrá a rychla obsluha, zadny kecy kolem, jen dobrý pivo a skvela atmoska, moc doporucuji

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli tupikkarel.

Recenzováno: 13. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Vyčep Na Stojáka se už v Brně stal kultovním místem, které určitě stojí za to navštívit. Atmosferu jako tu v žádné pivnici nezažijete!

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli cruellert.
Recenzováno: 13. února 2019

Být v Brně a nedat si pivo Na stojaka by byl hřích. Výborná atmosféra, sedíte na obrubníku, pijete výborné pivo a koukáte na kostel sv. Jakuba.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli CKaterina13.
Recenzováno: 13. února 2019

Mohu doporučit, po běhání v parných a suchých dnech po městě Brně, bohužel kropičku na chodníky jsem viděla v době studií na střední škole ....to je dávno..tak tady zkropíte prach a uhasíte žízeň ... stačí jedno malé pro mě, manžel velké ...
u stolků venku nebylo místo, tak jsme si sedli na obrubník u kostela a pozorovali cvrkot kolem nás ..zároveň jsme vzpomínali na naše mládí.... nechodíme jsem každý den, ale jednou za čas je to příjemná změna ... POZOR dámy, ne v podpatcích, ale kraťásky a k tomu vhodnou obuv ...

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli italiana522.
Recenzováno: 7. února 2019

Kam v Brně na pivo? Jedině Na stojáka.. tuším, že "srazy na čáře" pomalu ale jistě převálcují "sraz na stojáka" :-) Chodíme sem na pivo pravidelně a určitě doporučujeme :-)

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Barca_Honzik.
Odemknutí recenzí cestovatelů
Přečtěte si další recenze cestovatelů, kteří navštívili destinaci Vycep Na stojaka.
Připojit se pomocí: FacebookGoogle

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vycep Na stojaka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vycep Na stojaka? Sdílejte své zkušenosti!