“Atmosféra ”

Č. 9 z 1 173 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Zajímavé místo, kde to žije. Stojí to za zastávku a podívat se na noční život v Brně. Jsou zde různé druhy piv.

Poděkujte uživateli vecikk.

Recenzováno: 8. července 2019

nic proti kvalitě čepovaných piv, ale mačkat se ve frontě na pivo, odnést si ho na ulici a sednout si na chodník, kde vás pošlapou další žiznivci - na to chce mít povahu.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 19Rob56.
Recenzováno: 3. července 2019

Konečně jsme se dostali do téhle vyhlášené hospody a jsem moc ráda, že jsme nakonec přišli. Těsně před rush hour kolem páté hodiny tam ještě nebylo moc lidí a tak jsme si mohli příjemně vychutnat jejich výběr perfektně načepovaných piv. I tak atmosféra stála za to a rozumím proč tenhle podnik má takové renomé.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli sarasrbova.
Recenzováno: 2. července 2019

Pivo a výběr dobrý, člověk muže být se sklenicí ja Jakubáku, ale fronty až moc dlouhé a na jedno pivo čekat 45min se mi znova nechce

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli ondra h.
Recenzováno: 28. dubna 2019

Naprostá pecka, paradni lezacky, dobrá a rychla obsluha, zadny kecy kolem, jen dobrý pivo a skvela atmoska, moc doporucuji

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli tupikkarel.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vycep Na stojaka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vycep Na stojaka? Sdílejte své zkušenosti!