“klasická expozice”

Mendelovo muzeum
Č. 22 z 128 aktivity v Brně
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 14. února 2017

Byl jsem tu s rodinkou, čekal jsem trochu víc interaktivní a zábavný program. Nápadů tu moc není, prošli jsme a niják zvlášť nás to nenadchlo. Spíš bych to vnímal jako nutné zlo pro brněnského rodiče. Neznat Mendela a jeho práci a žít v Brně to nejde.

Poděkujte uživateli Milda L.

Recenzováno: 28. listopadu 2016

příjemná podívaná, určitě dobrý doplněk školního vzdělávání, i když to není můj šálek kávy, tak mě to bavilo

Poděkujte uživateli TerezaBrno.
Recenzováno: včera

Poděkujte uživateli marco .
Recenzováno: 18. srpna 2017

Poděkujte uživateli Martin Christop... R.
Recenzováno: 23. července 2017

Poděkujte uživateli Mathilde L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mendelovo muzeum, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mendelovo muzeum? Sdílejte své zkušenosti!