114 US$
Upozornění na slevy! 36 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 36 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 179 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Old Town Hotel(Brno)
70 US$
252 US$
88 US$
Upozornění na slevy! 25 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 25 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 118 US$/noc.

84 US$
73 US$
Upozornění na slevy! 22 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 22 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 93 US$/noc.

Hotel Vista(Brno)(Skvělá hodnota!)
63 US$
  • Bezplatné parkování
Orea Resort Santon(Brno)(Skvělá hodnota!)
53 US$
50 US$
132 US$
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 146 US$/noc.

107 US$
Expedia.com
Recenzováno: 13. listopadu 2016

Do Parkhotelu jsem se znovu vrátila cca po dvou letech, kdy jsem měla služebně cestu do Brna a dozvěděla jsem se o změně majitele a musím říci, že je to změna všeobecně k lepšímu-hotel prochází rekonstrukcí a třeba nové wellness je naprosto úžasné, stejně tak jsem ve srovnání s dřívějškem téměř nevěřila vlastním očím, když jsem viděla, jak krásně nyní vypadají Superior pokoje. Navnaděna změnami jsem vyzkoušela i restauraci, protože mě velmi lákalo sezónní menu a jak veškeré jídlo, tak servis byl naprosto perfektní. V celém hotelu je dokonale čisto a útulno, příjemnou atmosféru doplňuje i výjimečně přátelský personál, díky kterému se člověk cítí vlastně jako doma :)
Děkuji, jednoznačně jste získali nového vracejícího se hosta.

• Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Ophéliaque F.
Recenzováno: 12. května 2016

Očekával sem lepší služby za ty peníze.Vybavení hotelu neodpovídá standartu hvězd jak bylo deklarováno.Vše jak před několika roky.Starý nabytek .Postele proleželé špinavé, peřiny to samé ,zastaralé jen povlečené do čistého ale uvnitř tedy žádná sláva.Teplo v pokoji nic moc.Hlučné místo.Strava celkem na úrovni,ale v hotelu bylo prázdno na restauraci ani wellnesu nikdo.Osluha v rest.i well.byla ochotná.Ale o paní recepční se to říct nedá, sdělování informací bych hodnotil palcem dolů, seděla tam znuděna v bundě pohled opravdu mluvil za všechno.Co je tu nové je Wellnes ,bazén moc pěkný.Vše čisté a ochota a info.To se povedlo.

• Datum pobytu: duben 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli jankunob52.
Recenzováno: 8. května 2016 prostřednictvím mobilu

Parkhotel se nachází v docházkové vzdálenosti od Výstaviště, v klidné lokalitě na okraji Brna. Ocenila jsem zejména velmi milý personál a možnost parkování v hotelu. Krásný bazén je bohužel hostům k dispozici jen ráno (7-9) a večer (17-21), wellness dokonce pouze večer (17-21).

Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli StasNa.
Recenzováno: 6. dubna 2016

Krásný hotel v těsné blízkosti brněnského výstaviště. Poloha hotelu je v klidné čtvrti. Hotel nabízí v ceně ubytování parkování v areálu hotelu a také skvělé wellnes! Návštěva hotelové restaurace byla velmi příjemná. Pokud hledáte klidné ubytování v Brně, tak V8m tento hotel mohu vřele doporučit.

• Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) s přáteli
2  Poděkujte uživateli Roman V.
Recenzováno: 4. dubna 2016

Z tohoto hotelu jsem byl velmi mile překvapen. Nově rekonstruované zázemí wellness působí skvěle. Člověk si zde výborně odpočine na služební cestě. Výborná dostupnost do města a také parkování přímo v areálu hotelu zdarma! Těším se naviděnou.

Tip ohledně pokoje: Pokoje Superior mají krásné nové koupelny a wellness hnedle u pokojů.
  • Datum pobytu: leden 2016, cestoval(a) pracovně
3  Poděkujte uživateli Petr D.