Recenzováno: 1. března 2018 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme byli ubytovani behem konference, musim ocenit skvele welnes centrum pro ubytovane hosty. Sice jsme byli v zime, takze virivka na strese hotelu byla mimo provoz, ale i tak jsme si uzili krasnou saunu, ze ktere je bezvadny vyhled! Rozhodne doporucuji! Jeste ocenuji snidani, ktera byla velmi bohata, velmi chutna a neobvykle pestra.

Datum pobytu: únor 2018, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli MarieF1728.
AVANTIBrno, Front Office Manager v zařízení AVANTI Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. března 2018

Vážená Marie,

děkujeme za návštěvu a vřelá slova, zahřála na nás v těchto mrazivých dnech.
Bohužel jste neměla štěstí, vířivka byla zrovna dočasně z technických důvodů mimo provoz, ale jinak je otevřena nonstop bez ohledu na počasí.
Jsme moc rádi, že naše Wellness centrum na střeše sklízí takový úspěch, i pro to jsme ho po vás postavili.

Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit, že k nám opět zavítáte a vyzkoušíte i teplou vodu ve vířivce.

hotel Avanti

Recenzováno: 22. ledna 2018

Pobyt na jednu noc z balíčku romantika - 2 hod. v privátním wellness, večeře, snídaně. Hotel je pěkný, vše působí velice příjemným dojmem. Pokoj čistý, upravený, s balkonem. Koupelna se sprchou a WC. Wellness úžasné, čisté, vířivku jsme si užili, opravdu moc příjemný zážitek. Večeře chutná, jen nám nebylo vysvětleno co máme v rámci balíčku vlastně dostat. Zklamalo nás chování číšníka, který nám vystavil účet za úplně jiný stůl a ani se neomluvil, raději vyslal mladého kolegu, který vše vyřizoval za něho. Snídaně vynikající, všeho dostatek, velký výběr. Určitě si znovu rádi zopakujeme.

• Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Hana S.
AVANTIBrno, Front Office Manager v zařízení AVANTI Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. března 2018

děkujeme za kladnou recenzi, jsme rádi, že jste si svůj pobyt náležitě užili.
Nepříjemnosti při večeři nás samozřejmě mrzí, za chování číšníka se tímto alespoň dodatečně omlouváme, celou záležitost jsme s ním probrali, on si svoji chybu uvědomil a my věříme, že se z ní poučí.

Rádi Vás uvidíme příště,

hotel Avanti****

Recenzováno: 29. prosince 2017

Ve zdejším hotelu si můžete dát snídani i jako host "zvenčí" za cenu 180 Kč za osobu.Čeká vás vkusně upravená snídaně, v příjemném, čistém prostředí.Velký výběr, soulad surovin a promyšlené detaily úpravy. Zde si nejen pochutnáte, ale jako host se doslova cítíte hýčkáni. Děkujeme za výbornou snídani a protože jsme navštívili hodně hotelů v ČR i zahraničí, můžeme nejen doporučit, ale v klidu dát i 5 hvězd.

• Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Enchufla D.

moc děkujeme za milé hodnocení, vždy rádi slyšíme, že byli hosté s našimi službami spokojeni a každá taková pochvala nás motivuje do další práce.

Budeme se opět těšit na Vaši milou návštěvu.

Recenzováno: 18. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

31.10. Hotel Boby mel havarii vody a tak jsem mel zajisteno nahradni ubytovani v ,,panelakovem ,,hotelu Avanti .. Hotel sam o sobe je cisty ma dobre vybaveni , restauraci a predevsim velmi vztricnou recepci !
Co dobre neni je koupelna ktera je na tom po hygienicke strance nic moc .. spinavy odpad a misty cerna plisen ..
Steny sousedniho pokoje jsou sadrokarton a tak slysite vse co se deje vedle vas ..Je dobre pouzit spunty . Snidane byla standartni obsluha unudena a nevztricna ../ Dovolil jsem se zeptat zdali bych mohl dostat jinou kavu nez z automatu ../
Pokud prespite v hotelu 1 noc - je to vic nez dostacujici . Veke plus , je parkovani v cene ,restaurace s dobrym servisem :-)
Recepci - specialne- mladeho pana recepcniho ,znovu musim velmi pochvalit - dostal jsem vsechny informace ,byl velmi vztricny .

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Petr A.
Recenzováno: 23. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Super poměr kvalita/cena. Hotel po zdrařilé rekonstrukci. Pokoje komfortní a čisté. Postel pohodlná. Bonus ve formě relaxu ve formě sauny a vířivky na střeše hotelu. Parádní bowling v hotelovém baru. Snídaně velmi bohatá. Slaninu bych si přál více propečenou, ale to už je detail. Určitě se zde znovu ukážeme.

Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli František Š.

děkujeme za návštěvu a milá slova, udělaly nám radost.

Těšíme se tímto na Vaší další návštěvu a věříme, že příště bude i slanina dle Vaší chuti.

hotel Avanti****