“Vynikající jídlo, doporučuji.”

Č. 8 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 4. května 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná stylová restaurace s velkým výběrem výborného jídla. Vzhledem k cenám není vhodná na každodenní stravování. Každopádně pokud se chcete dobře najíst rozhodně stojí za návštěvu a za každou utracenou korunu.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli FilipNeu.

Recenzováno: 21. března 2019

Výborná restaurace vhodná pro rodinnė oslavy apod. Výběr ryb, skvělé těstoviny a burgery. Personál ochotný a poradí. Velký výběr piv. Ceny poměrně vysoké, ale neslavíme každý den...:-)

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Jiří V.
manager_butchers, Manažer v zařízení BUTCHER'S Grill & Pasta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. dubna 2019

Děkujeme Vám za recenzi a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. S pozdravem Michaela

Recenzováno: 18. února 2019

Jsme s přítelem velcí gurmáni a rádi se necháme hýčkat v dobré restauraci.Pár jich v Brně znám, ale dalo by se napočítat na prstech jedné ruky.V Butchers jsme byli velmi spokojení.Milý a ochotný personál a jídlo vynikající. Dezert ani nemluvím.Čokoládové Brownies je požitek.Překvapením bylo pivo Staropramen, které bylo též moc dobré.Za mě 10/10.Doporučuji.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli RomanaS130.
manager_butchers, Manažer v zařízení BUTCHER'S Grill & Pasta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. února 2019

Recenzováno: 10. února 2019 prostřednictvím mobilu

Včera večer jsme byli s přítelkyní na večeři a vyzkoušeli jsme pár dobrých steak restauraci, ale butcher's je pecka. Jak steak, tak i pasta byli výborné a obsluha míla! Můžu jen doporučit

Poděkujte uživateli zouryo.

Recenzováno: 8. února 2019

V Brně jsme byli na otočku a na oběd jsem hledala restauraci, kde dělají dobré steaky a zároveň je zde rybí varianta pro vegetariány.
S manželem jsme byli velmi mile překvapeni. Krásný interiér a i když jsme v restauraci byli přes poledne v pracovní den, tak obsluha byla pozorná, nevtíravá a nevnímala jsem ani žádný typický stres s velkého množství hostů.
S jídlem jsme byli více než spokojeni, co na mě ale udělalo velký dojem bylo víno, které měli výborné - z vinařství Kraus. Určitě se rádi zase zastavíme.

Poděkujte uživateli zuzaan.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BUTCHER'S Grill & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili BUTCHER'S Grill & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!