“výborné”

Č. 8 z 1 147 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: před 1 týdnem

Byli jsme s přáteli na večeři.Jídlo perfektní steak z tuňáka velmi chutný. Obsluha vynikajíci. Byli jsme velmi spokojeni.

Jiří Chudáček

Poděkujte uživateli Jiří C.

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Byla jsem zklamaná. S přítelem jsme dostali poukaz na večeři (1000,-). Udělali jsme si rezervaci pro dva. Po našem příchodu nás usadili do boxu pro 4 u okna a nechali nám tam skleničky, talíře a příbory pro další dvě osoby, takže jsme se mačkali. Na první pohled jsem si všimla, že na parapetu je odhozený špinavý ubrousek a papírky. Jídelní lístek byl pro mě velice nepřehledný a nikdo nás neupozornil na to, že když tam mají napsáno 100g Maso a pak cenu. Že je to cena za 100g. Tím pádem jsme nedostali možnost říct, jak velký steak chceme, což nás potom lehce překvapilo u ceny, kdy jsem za svůj steak platila 870,-. Další, co mě překvapilo, bylo podávání hranolek. Donesli nám je v kornoutu s omáčkou. To bych čekala v hospodě a né v takové ,,luxus,, restaurace. Nechtěla jsem je jíst rukama a neustálé vysypávání na talíř mě vadilo.
Jako předkrm jsme měli Carpacio, bylo vynikající. Využili jsme k tomu příbor, co jsme měli nachystaný na stole. Bohužel před hlavním chodem nám nedonesli nový, takže jsme museli jíst špinavými příbory. Náš číšník byl milý, ale po našem rozhovoru, jestli si dám další víno, a já mu odvětila, že možná po hlavním chodu, jestli to zvládnu vypít. Načež po dopití vína, došel a bez ptaní mi dolil do stejné sklenice 2dcl jiného vína, o kterém před tím mluvil.
Byli jsme tam poprvé a taky naposledy. Na to, že jsme celkově i s poukazem zaplatili 2300,- (což pokud by je všechno dobré a servis taky, tak si rádi připlatíme), tak tentokrát to tomu opravdu neodpovídalo a bylo mi to líto.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Kaczka62.
Recenzováno: 4. května 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná stylová restaurace s velkým výběrem výborného jídla. Vzhledem k cenám není vhodná na každodenní stravování. Každopádně pokud se chcete dobře najíst rozhodně stojí za návštěvu a za každou utracenou korunu.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli FilipNeu.
Recenzováno: 21. března 2019

Výborná restaurace vhodná pro rodinnė oslavy apod. Výběr ryb, skvělé těstoviny a burgery. Personál ochotný a poradí. Velký výběr piv. Ceny poměrně vysoké, ale neslavíme každý den...:-)

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Jiří V.
manager_butchers, Manažer v zařízení BUTCHER'S Grill & Pasta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. dubna 2019

Děkujeme Vám za recenzi a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. S pozdravem Michaela

Recenzováno: 18. února 2019

Jsme s přítelem velcí gurmáni a rádi se necháme hýčkat v dobré restauraci.Pár jich v Brně znám, ale dalo by se napočítat na prstech jedné ruky.V Butchers jsme byli velmi spokojení.Milý a ochotný personál a jídlo vynikající. Dezert ani nemluvím.Čokoládové Brownies je požitek.Překvapením bylo pivo Staropramen, které bylo též moc dobré.Za mě 10/10.Doporučuji.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli RomanaS130.
manager_butchers, Manažer v zařízení BUTCHER'S Grill & Pasta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. února 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BUTCHER'S Grill & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili BUTCHER'S Grill & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!