Tripadvisor

Č. 8 z 1 149 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 22. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělý steak, carpaccio, tuna tartar i suprová obsluha! Celkově přjemné prostředí. Výborná volba v Brně:)

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli MShawnLynch.

Recenzováno: 12. prosince 2019

Vysoke ceny nejsou umerne kvalite pokrmu. V 10 osobach jsme se shodli, ze jidlo bylo dobre, ale zadny velky zazitek to nebyl. Na druhou stranu interier i obshluha byla velmi prijemna.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli DavidP6680.
Recenzováno: 19. listopadu 2019

Vau,vau. Mozeme restiku len odporucat, bolo to fakt skvele a jedlo velmi chutne, vyber famozny, ceny super.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli filipsokol.
Recenzováno: 27. října 2019

Zavítali jsme zde po doporučení na oběd. Dali jsme si těstoviny s lososem a chobotnicí. Losos výborný, chobotnice žádná sláva teda - za 290,- si představuji trochu lepší pecku:) Každopádně pasta výborná. Domácí paštika na start výborná. Obsluha profi a příjemná. Na jídlo jsme trochu déle čekali a to nebylo vůbec plno. Určitě někdy znovu a snad bude prostor pro zlepšení hodnocení:)

Poděkujte uživateli Tomáš M.
Recenzováno: 26. října 2019 prostřednictvím mobilu

Parkování obstojné, jídlo výborné nemám co vytknout. Obsluha bohužel průměrná, nejhorší je prostředí, neodpovídá stylu, naprostý amatérismus...

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli Martin911turbo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BUTCHER'S Grill & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili BUTCHER'S Grill & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!