“Výborná večeře”

BUTCHER'S Grill & Pasta
Č. 9 z 1 132 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace

Byli jsme s přítelem na večeři. Hned u vchodu se nás ujala milá slečna, byli jsme usazeni na příjemnou zahrádku. Obsluha perfektní - milá, pozorná a profesionální. Na předkrm tatarák z tuňáka - kombinace tuňáka s avokádem prostě skvělá, lehká, skvěle dochucená. Druhý předkrm hovězí carpaccio - nejlepší co jsem kdy jedla. Hlavní chod taky bez chyby. Přítel si dal hovězí steak, domácí hranolky - připraveno přesně podle představ a hranolky byly skvělé. Dezert čokoládové brownie, prostě nebe v puse, super servis mističek.
Odcházeli jsme víc než spokojení, přejezení. Jsem ráda, že máme v Brně restauraci s takto příjemnou atmosférou, parkovištěm pro zákazníky a hlavně, co je nejdůležitější, skvělým jídlem.
Těšíme se na příště!

Poděkujte uživateli Sabh03.

Hovězí carpaccio, steak a vynikající dezert - brownie se zmrzlinou. Nejlepší večeře, na kterou velmi rádi znovu zajdeme. Obsluha je vždy velmi profesionální a ochotná jakkoliv poradit s výběrem jídla či toho správného vína, a ačkoliv jsou ceny trochu vyšší, rozhodně se zde platí za kvalitu.

Poděkujte uživateli Betyys074.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Jméno a ceny předcházejí výsledek. Servis i nabídka dobrá, ale výsledek z kuchyně průměrný.

Overpriced, perfect service, avarage cooking.

Poděkujte uživateli 885marek_.
Recenzováno: 26. června 2020 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívily s přítel jelikož jsme byli obdarováni poukazem. Problém nastal již u parkování ale to restaurace asi neovlivní. Přivítání bylo milé, číšníci pozorní, do doby než jim přišla větší skupinka, kterou preferovali před ostatními, tudíž jsme velmi dlouho čekali na objednání dezertu a i následné placení. Jídlo navoněná bída, těstoviny nero s mořskými plody za 330,- Kč bych si představovala z čerstvých surovin ozdobené minimálně citronem a nějakou bylinkou, místo toho mě byli donesené těstoviny o porci cca 80g, chuť jalová a prezentace na talíři katastrofální. Burger dobrý ale porce masa neodpovídala ceně 370,- Kč, ve spoustě restauraci v Brně dostanete výborný burger za 250,-. Kávu ani dezert nám nikdo nenabídl, museli jsme si říct sami. Dezert čokoládový dortík nenadchl, velmi přeslazený a vizuálně nepěkný. Jsem přesvědčena o tom, že v Brně je spoustu jiných krásných restaurací kde se lépe najíte i za příjemnější ceny. Nemáme důvod tuto restauraci do budoucna navštívit.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 276veronikak.
Recenzováno: 15. června 2020

Měli jsme tuto restauraci rádi, šli jsme je podpořit po coronavirové krizi, ale bohužel, zklamání bylo veliké. Natrhaný salát + dvě cherry rajčátka, dvě mozzarelly a dva kousky papriky za 200 Kč? Alespoň nějaká zálivka a sůl tam mohla být, za ty peníze. Opravdu smutné to bylo. Chodili jsme sem rádi, ale asi je čas na změnu.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 6721veronika.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BUTCHER'S Grill & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili BUTCHER'S Grill & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!