“Kvalita”

BUTCHER'S Grill & Pasta
Č. 9 z 1 132 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace

Výborné a v jistém ohledu i originální jídlo, sice za vyšší, ale kvalitě odpovídající cenu. Obsluhující (dle účtenky Marcel Polák) velmi pozorný, avšak nevtíravý, ochotný, komunikativní, ale hlavně neuspěchaný. Jeden z nejlépe mne obsluhujících za poslední roky - pro něj tak ******* .

Poděkujte uživateli martinsR7423CT.

Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Prostředí je na první pohled pěkné, ale při usazení si člověk všimne špinavých sedaček aj. Oproti ceně je kvalita jídla nízká. Obsluha se za barem vybavuje, takže si počkáte než vás někdo obslouží.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli P2297CWjan_.

Byli jsme s přítelem na večeři. Hned u vchodu se nás ujala milá slečna, byli jsme usazeni na příjemnou zahrádku. Obsluha perfektní - milá, pozorná a profesionální. Na předkrm tatarák z tuňáka - kombinace tuňáka s avokádem prostě skvělá, lehká, skvěle dochucená. Druhý předkrm hovězí carpaccio - nejlepší co jsem kdy jedla. Hlavní chod taky bez chyby. Přítel si dal hovězí steak, domácí hranolky - připraveno přesně podle představ a hranolky byly skvělé. Dezert čokoládové brownie, prostě nebe v puse, super servis mističek.
Odcházeli jsme víc než spokojení, přejezení. Jsem ráda, že máme v Brně restauraci s takto příjemnou atmosférou, parkovištěm pro zákazníky a hlavně, co je nejdůležitější, skvělým jídlem.
Těšíme se na příště!

Poděkujte uživateli Sabh03.

Hovězí carpaccio, steak a vynikající dezert - brownie se zmrzlinou. Nejlepší večeře, na kterou velmi rádi znovu zajdeme. Obsluha je vždy velmi profesionální a ochotná jakkoliv poradit s výběrem jídla či toho správného vína, a ačkoliv jsou ceny trochu vyšší, rozhodně se zde platí za kvalitu.

Poděkujte uživateli Betyys074.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Jméno a ceny předcházejí výsledek. Servis i nabídka dobrá, ale výsledek z kuchyně průměrný.

Overpriced, perfect service, avarage cooking.

Poděkujte uživateli 885marek_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BUTCHER'S Grill & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili BUTCHER'S Grill & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!