“Večeře”

Č. 8 z 1 154 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 9. října 2020

Měli jsme rib eye steak a burger. Vše v pořádku a dobré. Restaurace je jistě vyjímečná svým stylem. Obsluha velmi ochotná. Dvojka červeného mi ale přišla už dost přes čáru -26O,-Kč. Ale je fakt, že na cenu jsme dopředu nekoukali a čísník nám jej nabídl, takže mohlo být i jedno z dražších.

1  Poděkujte uživateli Petra S.

Recenzováno: 26. září 2020

Dnešní oběd opět naprosto fantastický. Byla to naše druhá návštěva a opět fantastický gurmánský zážitek, luxusní prostředí a úžasná obsluha. Ta hodina cesty na oběd se vyplatila :o)

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Kiki P.
Recenzováno: 24. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jedna z lepsich restauraci v Brne, avsak kvalita jidel sla lehce dolu a uz to neni co to byvalo.... Vyber v menu velky, obsluha prijemna, da se posedet i venku

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli RuthMaradova.
Recenzováno: 11. září 2020 prostřednictvím mobilu

Maximální spokojenost. Obsluha velice skvělá. Krásné prostředí. Jídlo bez chybičky. (“Skvěle prožraný prachy”) :-)

Poděkujte uživateli bajabajecna.
Recenzováno: 7. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá žebra a hranolky! Obsluha výborná. Velmi doporučuji. Parkování přímo před restaurací. Super atmosféra.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli vladanh2014.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BUTCHER'S Grill & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili BUTCHER'S Grill & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!