“Trigger Service Brno”

Střelnice Trigger Service Brno
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Patříme mezi nejmodernější střelnice v ČR. Nabízíme střelbu s i bez zbrojního průkazu a možnost střeleckého trenažéru. Nabízíme také kurzy obranné střelby, přípravu na zbrojní průkaz, vypracujeme znalecké posudky a poskytneme další vzdělávací programy. Možnost uspořádat soukromé i firemní akce.
Užitečné informace: Schody/výtahy, Bezbariérový přístup
Recenzováno: 31. srpna 2015

Skvělá střelnice. Velice široký sortiment zbraní, ochotní instruktoři jsou odborníci na svém místě a v neposlední řadě krásné a příjemné prostředí. Mohu vřele doporučit!

2  Poděkujte uživateli 271lukasek.

Recenzováno: 31. srpna 2015

Velmi vstřícná obsluha, velké množství zbraní na výběr. Zažili jsme zde s přítelkyní super odpoledne! Vřele doporučuji :-)

2  Poděkujte uživateli Jan S.
David M, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2018

Děkujeme mockrát za Váš názor. Je pro nás důležitý.

Recenzováno: 28. srpna 2015

S přáteli jsem navštívila tuto pěknou střelnici s příjemným personálem. Jako žena jsem měla ke zbraním přirozený respekt, ale díky zkušenému týmu instruktorů jsem si okamžiky na střelnici skvěle užila. Velmi jsem ocenila jejich vedení a také širokou nabídku zbraní.

3  Poděkujte uživateli petra25321.
Recenzováno: před 5 dny

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Pavel J, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 dny

Recenzováno: 10. dubna 2018

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
David M, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. dubna 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Střelnice Trigger Service Brno, si také prohlíželi

Už jste navštívili Střelnice Trigger Service Brno? Sdílejte své zkušenosti!