“Super strávený volný čas”

Střelnice Trigger Service Brno
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Patříme mezi nejmodernější střelnice v ČR. Nabízíme střelbu s i bez zbrojního průkazu a možnost střeleckého trenažéru. Nabízíme také kurzy obranné střelby, přípravu na zbrojní průkaz, vypracujeme znalecké posudky a poskytneme další vzdělávací programy. Možnost uspořádat soukromé i firemní akce.
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Schody/výtahy
Recenzováno: 20. února 2018

Jedna z nejlíp vybavených střelnic v Česku. Stavová / terčová do 25 m + střelnice "kombatová".
Ceny nejsou nejlevnější, ale podle mne přiměřené, je tam dost personálu a musí se nějak uživit - ve srovnání s jinými levnějšími místy je jejich servis veeelmi lepší. Čisto a pohodlné zařízení.
Je možné zajít si zastřílet i bez zbrojního průkazu (dají vám instruktora) a třeba si vzít přátele. Dá se zorganizovat i společenská akce - zajistí Vám občerstvení. A provozní doba je 7 dní v týdnu až do pozdního večera. Personál je přívětivý a nápomocný, vše vám vysvětlí. Je tam velmi příjemné zázemí, takže pokud na vás čeká partnerka, která nestřílí, má se kde posadit a může si dát něco nealko k pití.
Na učebně se dělají pravidelně zkoušky odborné způsobilosti ke zbrojním průkazům pod vedením zkušených instruktorů.
Tato střelnice organizuje rovněž řadu střeleckých klubových soutěží pro širokou střeleckou veřejnost.
S jejich službami jsem velmi spokojen, navštěvuji je dost často. Velmi doporučuji!!!

Datum zážitku: únor 2018
Poděkujte uživateli Ivo J.
David M, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. února 2018

Děkujeme mockrát, to je úplně vyčerpávající. Každá zpětná vazba je pro nás důležitá. Ještě jednou díky.

Recenzováno: 19. února 2018

Na střelnici jsem absolvoval kurz a střelby jako přípravu na získání zbrojního průkazu. Vše dopadlo dobře včetně následných zkoušek, takže spokojenost.

Datum zážitku: březen 2017
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli valar2018.
David M, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. února 2018

Děkujeme Za Vaše hodnocení a gratulujeme k úspěšně zvládnuté zkoušce.

Recenzováno: 27. října 2016

Šli jsme si s přítelem poprvé zastřílet a byli jsme nadšení. Profesionální servis j samozřejmostí. Cena je pochopitelně trochu vyšší, ale s tím se holt musí počítat.

Datum zážitku: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli Lenka M.
David M, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2018

Děkujeme mockrát za hodnocení. Vážíme si Vašeho názoru.

Recenzováno: 26. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Šel jsem si s kámošem zastřílet z jedné z nejsilnějších pistolí na světě a maximální spokojenost! Munice tvořila největší výdaj, jeden náboj do tohohle macka stojí 70 Kč, zásobník je na 7, takže pětikilo za jeden vystřílený zásobník, což ale vzhledem k zážitku nebyl problém.

Datum zážitku: únor 2016
2  Poděkujte uživateli jileczech.
Recenzováno: 31. srpna 2015

Top střelnice! Přátelské prostředí, skvělí instruktoři. Rádi se sem s přáteli vracíme a utužujeme vztahy.

Datum zážitku: červenec 2015
2  Poděkujte uživateli paja_papaja.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Střelnice Trigger Service Brno, si také prohlíželi

Už jste navštívili Střelnice Trigger Service Brno? Sdílejte své zkušenosti!