“Zážitek ”

Střelnice Trigger Service Brno
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Patříme mezi nejmodernější střelnice v ČR. Nabízíme střelbu s i bez zbrojního průkazu a možnost střeleckého trenažéru. Nabízíme také kurzy obranné střelby, přípravu na zbrojní průkaz, vypracujeme znalecké posudky a poskytneme další vzdělávací programy. Možnost uspořádat soukromé i firemní akce.
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Schody/výtahy
Recenzováno: 30. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud vás láká vyzkoušet si střelbu a nemáte s tím žádné zkušenosti toto místo je ideální. Instruktor vám vše důkladně vysvětlí a můžete se na cokoliv doptat a případně vyzkoušet.

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli sabinahal.
Pavel J, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. prosince 2018

Děkujeme Vám za recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena.

Recenzováno: 6. července 2018

Instruktor byl velice ochotný, všechno vysvětlil a když bylo potřeba pomohl, třeba spravit mi úchyt zbraně. Určitě bych to každému doporučila, protože jen tak se Vám nepoštěstí vystřelit si např. ze samopalu, který používá česká armáda. Mohla jsem si vybrat terč, kterých tam mají spoustu druhů. Člověk tam úplně vypne a vnímá jen ten výstřel, to jak mačká spoušť a jak mu stoupá adrenalin. A nezáleží na tom jestli držíte zbraň už po několikáté nebo poprvé, jestli máte zbrojní pas nebo ne, pokaždé Vás to ohromí. Proto jestli si najdete hodinku čas ,třeba během obědové pauzy, skočte si sem. Nadechněte se, zamiřte a vystřelte a užívejte si ten pocit.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli petkasis.
Pavel J, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. července 2018

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Každý názor nám pomáhá zlepšovat zážitky a naše služby.

Recenzováno: 13. května 2018

Vynikající servis, doporučuji vsem navstivit tuto strelnici! Navstivili jsme i s rodinou, zejmena odborne kurzy jsou moc fajn!

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli O6972FIinfo.
Pavel J, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. května 2018

Dobrý den, děkujeme Vám moc za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni.

Recenzováno: 10. května 2018

Po požáru ještě není uplně doladěná,ale věřím,že bude lepší než předtím. Střelnice se nachází v podzemí a při příchodu se vám z klikaté uličky může zatočit hlava,ale po pár návštěvách vám to ani nepřijde.

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli zwillinger.
Pavel J, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. května 2018

Děkujeme Vám za recenzi. Pracujeme na tom, aby již vše fungovalo jak má. Snad už to nebude dlouho trvat. Ještě jednou díky.

Recenzováno: 4. května 2018

Personál je ochotný a poradí, je možné střílet i za dozoru instruktora pokud clověk nemá zbrojný pas nebo někoho se zbrojným pasem sebou. Výběr zbraní je dobrý, každý si tam najde to svoje nebo si může přinést vlastní zbraň.

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli RocketSnail.
David M, Manažer v zařízení Střelnice Trigger Service Brno, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. května 2018

Děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že se Vám návštěva u nás líbila.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Střelnice Trigger Service Brno, si také prohlíželi

Už jste navštívili Střelnice Trigger Service Brno? Sdílejte své zkušenosti!