“Naprostá spokojenost”
Recenze Soul Bistro

Soul Bistro
Č. 10 z 1 173 Restaurace v Brně
Recenzováno: 16. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná večeře na pidi zahrádce kousek od rušných ulic kolem náměstí. Moc milá obsluha a jídlo výborné - jak sendvič s trhaným hovězím a hranolkami, tak boží lososový salát s tzatziky, grenaille a koprem. První návštěva a pravděpodobně ne poslední.

Poděkujte uživateli hancijanci.

Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Opravdu velmi pěkný interiér restaurace. Velmi dobré jídlo i víno. Byly jsme se skupinou přátel a i v plné restauraci se nám personál velmi často věnoval. Jídlo jsme dostali rychle. Mám opravdu jen příjemnou zkušenost.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli barca144.
Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Velice milá obsluha. Objednávka o dodání jídla byla velmi rychlá. Byly jsme ve třech, každá měla jiné jídlo, všechno jídlo bylo opravdu vyborne!!!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli AAJTouf.
Recenzováno: 24. února 2019 prostřednictvím mobilu

Průměrné místo k rychlému občerstvení. Nic víc. Hrozná akustika, takže můžete posedět, ale sousedovi vedle vás nerozumíte ani slovo. Jídla velmi dobrá, nicméně omezený výběr a ceny vysoké. Obsluha fajn, rychlá i příjemná.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 892marekm.
Recenzováno: 25. ledna 2019

Příjemný, ochotný personál.
Zajímavé prostředí.
Ale hlavně super kuchyně.
Snaží se být "zdravější" a kreativní a musím říct, že se daří :)
Dezerty, bagel, ale i různé nápoje (teplé, studené) - co jsem zatím zkusila bylo nápadité a skvělé!

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Deninka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Soul Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Soul Bistro? Sdílejte své zkušenosti!