Tripadvisor

“Příjemné místo v jakoukoliv dobu”
Recenze Soul Bistro

Soul Bistro
Č. 12 z 1 149 Restaurace v Brně
Recenzováno: 22. ledna 2020

Celý koncept působí svěže, příjemně, nestrojeně a to přes interiér, menu, obsluhu i výslednou atmosféru...

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Culture271020.

Recenzováno: 6. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné designove a účelně zařízené prostředí. Obsluha velmi milá, s úsměvem na tváři. Skvělý výběr jídel od každého něco. Jasmínová rýže se zeleninou a krevetami chutnala skvěle. Doporučuji navštívit při cestě do Brna.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 361jakubv.
Recenzováno: 10. října 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace,rychlá a milá obsluha a výběr kvalitního jídla.Urcite se ještě někdy vratime. Doporučuji.

Poděkujte uživateli fuksova.
Recenzováno: 16. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná večeře na pidi zahrádce kousek od rušných ulic kolem náměstí. Moc milá obsluha a jídlo výborné - jak sendvič s trhaným hovězím a hranolkami, tak boží lososový salát s tzatziky, grenaille a koprem. První návštěva a pravděpodobně ne poslední.

Poděkujte uživateli hancijanci.
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Opravdu velmi pěkný interiér restaurace. Velmi dobré jídlo i víno. Byly jsme se skupinou přátel a i v plné restauraci se nám personál velmi často věnoval. Jídlo jsme dostali rychle. Mám opravdu jen příjemnou zkušenost.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli barca144.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Soul Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Soul Bistro? Sdílejte své zkušenosti!