Tripadvisor

“Pestrý a jednoduchý výběr, chutné a za rozumné ceny v centru”
Recenze Soul Bistro

Soul Bistro
Č. 12 z 1 149 Restaurace v Brně

Je pravda, že možná masožraví muži by byli trochu zklamaní. Ale jinak většina lidí by neměla mít problém si vybrat z "jídelníčku". Relativně originální nabídka jídel. Bývá celkem narváno. Podařilo se nám tady sednout až na potřetí, takže doporučuji rezervaci. Jinak já doporučuji sendvič s trhaným masem a hranolkami. Mňam. Manžel měl fish and chips a taky si nestěžoval :-). Vína za tu cenu bych očekávala trošku lepší, ale záleží, na co je člověk zvyklý. Červené jsou spíše lehčí, ne pro fajnšmejkry. I když píšou, že víno je samec :-)

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Edith_L69002.

Recenzováno: 22. ledna 2020

Celý koncept působí svěže, příjemně, nestrojeně a to přes interiér, menu, obsluhu i výslednou atmosféru...

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Culture271020.
Recenzováno: 6. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné designove a účelně zařízené prostředí. Obsluha velmi milá, s úsměvem na tváři. Skvělý výběr jídel od každého něco. Jasmínová rýže se zeleninou a krevetami chutnala skvěle. Doporučuji navštívit při cestě do Brna.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 361jakubv.
Recenzováno: 10. října 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace,rychlá a milá obsluha a výběr kvalitního jídla.Urcite se ještě někdy vratime. Doporučuji.

Poděkujte uživateli fuksova.
Recenzováno: 16. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná večeře na pidi zahrádce kousek od rušných ulic kolem náměstí. Moc milá obsluha a jídlo výborné - jak sendvič s trhaným hovězím a hranolkami, tak boží lososový salát s tzatziky, grenaille a koprem. První návštěva a pravděpodobně ne poslední.

Poděkujte uživateli hancijanci.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Soul Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Soul Bistro? Sdílejte své zkušenosti!