“Stylové bistro”
Recenze Soul Bistro

Soul Bistro
Č. 13 z 1 132 Restaurace v Brně
Recenzováno: před 5 dny prostřednictvím mobilu

Moderní stylové menší bistro s omezenou nabídkou jídel, které ale mají nápad a chutnají dobře. Moc milá obsluha. Uvnitř je v létě bohužel trochu horko a venku je zase málo místa a často obsazeno. Ceny trochu vyšší ale jde to.

Poděkujte uživateli borshop.

Recenzováno: před 5 dny prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde zatím dvakrát jednou na snídani a pak na obědě . Moc pěkné bistro určitě zase přijdu. Jídlo bylo moc dobré .

Poděkujte uživateli imond33.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se cestou do Vídně na oběd a nelitovali jsme! V příjemném prostředí nás přivítal milý číšník, který dobře poradil. Jídlo bylo rychlé a výborné. Jistě se rádi vrátíme

Poděkujte uživateli Jeekha.
Recenzováno: 9. března 2020

Soul Bistro je velmi příjemné, skvělé prostředí, milá a všímavá obsluha. V těchto ohledech to bylo super. Ale to jídlo teda špatný. Fish and chips - ryba takový průměr, ale chips? To bylo jakoby člověk jedl samotnou sůl, příšerné.
Obsluha to omluvila tím, že kuchař je kuřák a přesoluje všechno :D
Domací limonáda vyborná.

Datum návštěvy: březen 2020
1  Poděkujte uživateli RunningWolfcz.
Recenzováno: 3. února 2020

Je pravda, že možná masožraví muži by byli trochu zklamaní. Ale jinak většina lidí by neměla mít problém si vybrat z "jídelníčku". Relativně originální nabídka jídel. Bývá celkem narváno. Podařilo se nám tady sednout až na potřetí, takže doporučuji rezervaci. Jinak já doporučuji sendvič s trhaným masem a hranolkami. Mňam. Manžel měl fish and chips a taky si nestěžoval :-). Vína za tu cenu bych očekávala trošku lepší, ale záleží, na co je člověk zvyklý. Červené jsou spíše lehčí, ne pro fajnšmejkry. I když píšou, že víno je samec :-)

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Edith_L69002.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Soul Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Soul Bistro? Sdílejte své zkušenosti!