Kart Arena Brno
Celková spokojenost

Příjemný personál, rychlé káry, k zapůjčení helmy a kukly, chutné a dobré občerstvení, za mě supr... přečíst další informace

Recenzováno: 14. listopadu 2018
k_ar195
Praha, Česká republika
Skvělá kuchyně

Navštěvujeme pravidelně. Výborné jídlo a obsluha. Doporučuji. V týdnu polední menu. Restaurace je v... přečíst další informace

Recenzováno: 9. prosince 2015
Libor Z
Pelhřimov, Česká republika

Recenzováno: 14. listopadu 2018

Příjemný personál, rychlé káry, k zapůjčení helmy a kukly, chutné a dobré občerstvení, za mě supr zážitek i s dětmi! Díky :)

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli k_ar195.
Recenzováno: 18. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Pro mnoho lidi nepochopitelne vzdalene ubirani vykonu!!
A to i kdyz do vas nenarazi nebo vy nenarazite. Byla nuda tak jsem slalomoval a co?! Nenarazel jsem. Opotrebovani gum? Tak to neprovozujte.
Turbo? Nefunguje, umyslne zapominaji zapinat.
Byli jsme na oslave narozek cca v 15 lidech s rautem. Skoda, ze motokar neni v BM moc.
Zde naposled...

Datum zážitku: leden 2018
3  Poděkujte uživateli KartKM.
Recenzováno: 12. června 2018 prostřednictvím mobilu

Zdravím všechny příznivce motokár, po dvou letech dobrých zkušeností nastala letos katastrofa!!!! Z celkových 2 hodin jsme jezdili pouze 50 minut a to poslední jízdu jsme si museli vyhádat ( pravdou je,že o 30 min jsme se připravili pozdním příchodem sami). V provozu na trati byly pouze 4 káry, místo slibovaných 6ti. Ani ty čtyři se asi neztihaly dobíjet, protože mezi každou rozjizďkou nás obsluha nechala 10 min čekat. Bylo nás 10 kámošů, všichni jsme se shodli, že už nikdy více. 20.000 Kč za 50 min jízd je masakr.
Majitelé by měli přehodnotit, případně investovat.
Naší náladu zachránila vstřícná paní na baru.
David Vaněk

Datum zážitku: červen 2018
3  Poděkujte uživateli David V.
Recenzováno: 9. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Navštěvujeme pravidelně. Výborné jídlo a obsluha. Doporučuji.
V týdnu polední menu.
Restaurace je v patře.
Nekuřácká restaurace s možností kouřit na terase.
Součástí jsou také motokáry.

Datum zážitku: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Libor Z.
Recenzováno: 3. prosince 2017

Datum zážitku: prosinec 2017