“To se jen tak nevidí.”

Pivni Burza
Č. 279 z 1 154 Restaurace v Brně
Kuchyně: Výčep
Recenzováno: 10. října 2020

Doporučuji vyzkoušet, taková hospoda se jen tak nevidí. Obsluha je v pořádku. Objednávání přes obrazovku a sledování změn cen bylo velmi zajímavé. Jídlo bylo velmi dobré. Doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Dispenz.

Recenzováno: 6. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná hospoda s velice zajímavým konceptem, pohyblivých cen. Můžete pozorovat jak se pohybuji ceny na závislosti jak si u ostatních stolů objednávaji pivo. A skvělý výběr 6 druhů piv. Obsluha moc příjemná. Doporučuji navštívit, velice mě tenhle koncept zaujal.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 361jakubv.
Recenzováno: 8. července 2018

Jelikož jsem poměrně asociální introvert, tak se mi objednávání přes dotykové obrazovky bez nutnosti hovořit s obsluhou velmi líbí. Díky tomu, že restaurace funguje, co se týče piva, jako burza, se zde neprojevoval můj pocit méněcennosti, protože jsem měla pocit, že pouhým objednáváním piva skutečně něco ovlivňuji.

Dobrý výběr piv, rychlá obsluha, přijatelná cena

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli KlokaniKridla.
Recenzováno: 23. dubna 2018

Na Pivní Burzu jsem se dostala náhodou a chodím tam sem tam ráda. Je to zážitkové místo s ochotnou a fajn obsluhou. Dá se tam i dobře najíst. Určitě doporučuji.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Alice R.
Recenzováno: 4. dubna 2018

Pivní burza je jedna z hospod, kterých je na Veveří mnoho. Je nenápadná, ale když vejdete, je velice originální. Příjemná obsluha, dobré pivní kousky. Co se mi hodně líbilo, tak je systém dotykové objednávkové obrazovky - číšník nemusí lítat za každým hostem, host si objedná sám, čišník už jen donese. :) Dále se mi líbí velkoplošné fotografie zachycující pivní etikety - jak stylové! A také malby na stěnách, které jinde prostě nenajdete! Takže kdo má rád pivko a klidnější podnik, nechŤ zamíří sem. Nešlápne vedle. :)

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli evina_kalous.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivni Burza, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivni Burza? Sdílejte své zkušenosti!