“Skvělý burger, ale ta obsluha...”

Pivni Sady - Burger's Pub
Č. 342 z 1 154 Restaurace v Brně
Kuchyně: Výčep
Recenzováno: 4. října 2020

Ten koncept je fakt dobrý a už roky chodím na dobré burgery. Pár jich je v nabídce, ale s žádným jsem nebyl nespokojený. Výběr piva tak akorát, prostě dobrý zážitek Vám občas zkazí nějaký ten protivnější personál. Ale střídá se to a záleží na koho zrovna natrefíte.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 136jakubk.

Recenzováno: 5. února 2018 prostřednictvím mobilu

Chodime s kolegama cca jednou za mesic a muzu s klidem na dusi rict, ze je to nejlepsi burger, jaky sem kdy jedl a navic za dobrou cenu

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Tomáš Š.
Recenzováno: 15. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Zavitali jsme do teto burgrárny poprve. Obsluha prijemna a sympaticka, vstricna. Dali jsme si Farmarsky burger-byl vynikajici.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli 121o_a.
Recenzováno: 3. září 2016

Několikrát jsme zde s přáteli seděli. Burgery nejsou špatné, jsou docela dobré. Největší problém je obsluha, která se zde několikrát od otevření měnila. Poprvé se nám stalo, že se nás obsluha snažila nejen ošidit o množství vypitých drinků, ale i v jeho kvalitě a druhu pití co jsme si dávali. Bylo to opravdu velké zklamání a u takové restaurace bych to nečekal. Druhá návštěva se nesla v podobném duchu, neprofesionální obsluha, která patří tak do hospody horší než čtvrté cenové kategorie. Je opravdu neuvěřitelné, jak někdo může mít takovou obsluhu a restauraci a být s ní spokojen. Nedoporučuji

Datum návštěvy: červenec 2016
3  Poděkujte uživateli Gurmanies.
Recenzováno: 7. srpna 2016

Jako každý podnik, velmi záleží od obsluhy, když je obsluha v dobrém rozmaru, je radost si zde posedět. Někde jsem četl, že se zde kouří, to si v tak malém protoru nedovedu představit, já jsem byl přes oběd a nekouřilo se. Při mé návštěvě, velmi příjemná obsluha, i když bylo plno místo nám zajistila. Burger opravdu vynikající (někdo farmářský, jiní chilli). Cena burgerů v době meníček je nižší, ale prý i gramáž je menší... Pivo Polička chutnalo. Prostory velmi moderní, strohé až sparťanské.

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli Petronus.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivni Sady - Burger's Pub, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivni Sady - Burger's Pub? Sdílejte své zkušenosti!