“Kekel z pekel”

Kuchyně: Indická
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Bufet, Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Bufet, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 29. května 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem tady jednou a rozhodně naposled, nejhorší poslední menu z indických restauraci v brně. Omáčka skoro bez chuti a místo masa samé kosti.

Poděkujte uživateli kryštof m.

Recenzováno: 7. prosince 2017

Restaurace nabízí neomezenou konzumaci v rámci obědového menu za 109,- Kč. V nabídce jsou 2 masitá a 3 bezmasá jídla, podle mého názoru přizpůsobena středoevropské chuti - jsou velmi decentně okořeněna. Osobně to považuji za pozitivum, neboť lépe vynikne chuť surovin. Moc jsem si pochutnal, restauraci doporučuji k návštěvě.

Poděkujte uživateli LutherBlissett777.
Recenzováno: 1. října 2017

restaurace je velmi útulná, pěkná. Personál ochotný ,usměvavý...mluvící anglicky. Jídlo vynikající....velké porce za dobré ceny. Doporučuji indickou restauraci v Brně.

1  Poděkujte uživateli Nikolakarolina.
Recenzováno: 13. března 2017

Měli jsme kuřecí vindaloo a rybí curry. Vindaloo bylo bez chuti, bez brambor!!!, jen pálivé. Maso tuhé, vysušené. ryba v curry (údajně máslová ryba) byla prapodivně osmažená, tvrdá, omáčka "chutnala" podobně jako ta ve vindaloo. Navštívili jsme mnoho indických restaurací v mnoha městech i státech, ale tato byla jedna z nejhorších. Navíc ulepené prostírání na stole, chybějící papír na WC. Nikdy víc. Škoda peněz i času.

Poděkujte uživateli Michaela R.
Recenzováno: 15. ledna 2017

Jedl jsem už desitky, možná stovky vindaloo v čechách i v británii, ale musím říct, že horší vindaloo (pokud to vůbec bylo - chyběla i brambora) jsem nejedl. Byla to pouze kyselá, octová, přesolená omáčka s masem.

Poděkujte uživateli Jakub Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Flavours, si také prohlíželi

Už jste navštívili Flavours? Sdílejte své zkušenosti!