“...”

Ristorante Piazza
Č. 20 z 1 154 Restaurace v Brně
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: In Piazza Ristorante, we care about quality and freshness of all our ingredients above all. That is why all kinds of our pasta are either fresh pasta from renown Italian suppliers or home-made pasta which is made to a traditional recipe from Italian flour and egg yolks. We prepare a special offer of fresh fish for you every day. You can choose a fish from our cooler display case and it can be prepared according to your preferences or to a recipe recommended by our chef.
Recenzováno: 7. října 2020

Fantasticka pizza, výborný fondant a ještě lepší obsluha od slečny Veroniky. Jako vždy jsem byl spokojen :)

Poděkujte uživateli MatesMaty.

Recenzováno: 6. října 2020 prostřednictvím mobilu

Děkujeme jídlo výborné a perfektní obsluha od slečny Veroniky. Nejlepší pizza v Brně rozhodně stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli petrptacek.
Recenzováno: 2. října 2020 prostřednictvím mobilu

Itálie v Brně,

Parádní gastro zážitek a servis. Jídlo perfektně představeno a servírováno. Výborné kafe. Děkujeme za servis slečně Anetě a rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli petrs652.
Recenzováno: 30. září 2020

Se ženou jsme cíleně vyhledali italskou restauraci a vůbec jsme neudělali krok vedle. Jídlo, prostředí, servis i atmosféra perfektní. Velmi milá a pozorná obsluha paní Michaely. Z důvodu alergie na kravské mléko nebyl problém výměna kravského sýru za ovčí. Nakonec na závěr i milá pozornost podniku. Velmi doporučuji.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Zadanek.
Recenzováno: 30. září 2020

Restauraci jsme navštívili s kamarádkou poprvé a byly jsme nadšené. Moc hezké prostředí doprovázela krásná italská hudba, výborné jídlo zejména mix plodů moře a k tomu skvělá volba vína doporučená velmi ochotnou a milou obsluhou v podání slečny Veroniky. Byly jsme nadšené a moc rádi se zase vrátíme.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Hana1111111.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Piazza, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Piazza? Sdílejte své zkušenosti!