“Koleno a Plzeň Brno”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Vhodné pro: Místní kuchyně
Recenzováno: 17. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

To je tak když slyšíte že je na Bláhovce nejlepší pivo a koleno, přesvědčíte se a nakonec se k Bláhovce nastěhujete. Za ty roky co tu bydlím potvrzuji, že je tu pořád nejlepší pivo v Brně. Navíc když si objednáte dopředu telefonem rezervačku a jedno dvě kolena s přáteli tak to pak stojí za to. Bláhovka je skvost Brna!

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli obiravsky.

Recenzováno: 24. srpna 2018

Zatím jsem zde byl pouze na pivo, ale kdo má rád Plzeň, neměl by tento podnik minout. Podnik má navíc unikátní atmosféru.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Pavel Š.
Recenzováno: 3. června 2018

V Brně bydlím cca. 5 let, ale na Bláhovku jsem se dostal až nedávno. Vynikající pivo o které je vidět, že se velice dobře starají! K snědku výborné koleno a půlkrajíce s tvarůžkama! Alespoň jsem se přesvědčil, že o Bláhovce se nevykládá po celém Brně jen tak! :)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli lukem0305.
Recenzováno: 19. května 2018

Hospodu U Bláhovky mohu jen doporučit. U sympatického číšníka jsme si objednali koleno a pivo a ani jedno nezklamalo. Krásně propečené kolínko se spoustou masa bylo opravdu jedinečným gastronomickým zážitkem, vychutnat jsme si ho mohli v atmosféře žijícího brněnského lokálu. Trochu vyšší ceny rozhodně stojí za to.

Datum návštěvy: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Szczepanik_F.
Recenzováno: 14. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Je to asi tak jak když jdete do Prahy k Hrochovi a těšíte se na nejlepší pivo ve městě. Na klasickou hospodskou atmošku a pokud jdete s přáteli, tak na super zážitek. Máme to tady rádi.

Datum návštěvy: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli Martin S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Blahovky, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Blahovky? Sdílejte své zkušenosti!