Tripadvisor

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Vhodné pro: Místní kuchyně
Recenzováno: 13. října 2019

Kamarádi nás sem pozvali na zážitek v Brně a to se splnilo do puntíku..takovou obsluhu jako mají tady bych přál každému..LUXUSNÍ pečené koleno..ač nejsem pivař tak pivo tady mají VÝBORNÉ..NIVOVÉ KOULE a KARBOŠ s chlebem k pivku sedí dokonale..chytnout tady volného fleka bez rezervace je o náhodě..ale obsluha to v rámci možností zařídí...a atmosféra?..VELICE PŘÁTELSKÁ...normální lidi co se umí bavit..jsme moc rádi že nás tam kamarádi pozvali a že jsme mohli poznat něco nevšedního..PROSTĚ PARÁDA

1  Poděkujte uživateli VitaH1975.

Recenzováno: 7. října 2019 prostřednictvím mobilu

Prostě pivnice - jak má být. Zde se zastavil čas. Pivo výborné, atmosféra taková, že i v dešti se stálo venku na zahrádce. Jídlo jsem neměl možnost ochutnat, ale viděl jsem jak si hosté pochvalují speciality.

Poděkujte uživateli vecikk.
Recenzováno: 17. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

To je tak když slyšíte že je na Bláhovce nejlepší pivo a koleno, přesvědčíte se a nakonec se k Bláhovce nastěhujete. Za ty roky co tu bydlím potvrzuji, že je tu pořád nejlepší pivo v Brně. Navíc když si objednáte dopředu telefonem rezervačku a jedno dvě kolena s přáteli tak to pak stojí za to. Bláhovka je skvost Brna!

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli obiravsky.
Recenzováno: 24. srpna 2018

Zatím jsem zde byl pouze na pivo, ale kdo má rád Plzeň, neměl by tento podnik minout. Podnik má navíc unikátní atmosféru.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Pavel Š.
Recenzováno: 3. června 2018

V Brně bydlím cca. 5 let, ale na Bláhovku jsem se dostal až nedávno. Vynikající pivo o které je vidět, že se velice dobře starají! K snědku výborné koleno a půlkrajíce s tvarůžkama! Alespoň jsem se přesvědčil, že o Bláhovce se nevykládá po celém Brně jen tak! :)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli lukem0305.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Blahovky, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Blahovky? Sdílejte své zkušenosti!