“Hrozná zkušenost.”

La Speranza Bistro Italiano
Č. 201 z 1 154 Restaurace v Brně
Kuchyně: Italská
Recenzováno: 10. října 2020

Velmi nepříjemný personál a ještě horší pizza. Pizza, kterou jsem si objednal já i má přítelkyně, tak byla uprostřed spálená a na okrajích spálená do černa. Nedala se ani jedna jíst a nepříjemný personál této situaci vůbec nepomohl. Už NIKDY více!

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Dispenz.

Recenzováno: 31. července 2020 prostřednictvím mobilu

V Česku poměrně neobvyklý koncept - klasická porcovaná take away pizza ale y možností nechat si upéct celou pizzu čerstvou a sníst na místě. Ale to zásadní: není moc podniků tohoto typu, kde používají italské suroviny, ale tady ano. Takže žádny eidam, nivu nebo čabajku či herkules tady nečekejte. Cenově příznivé, chuťově dobrý standard. Osobně bych volil trochu jiné kombinace surovin, ale nabídka je široká, vybere si každý

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli borshop.
Recenzováno: 19. června 2020

Před krizí nejlepší pizza v Brně, teď ztráta času a vyhozené peníze. Pizzu s sebou mi extrémně nepříjemný personál dal tu nejoschlejší. A hned ji balil. Na otázku: "To mi ji ani neohřejete?" (dřív se ptali, jestli chci ohřát) mi do očí lhal, že ji ohřál. Tak určitě. Aniž otevřel pec. Tak maximálně dechem.
Po 2 minutách venku byla úplně studená. Za ty peníze budete mít lepší požitek z polotovaru ze supermarketu.
Jestli si nechcete nechat zkazit náladu, ani tam nechoďte. Otrávená obsluha a studená pizza za 150,-, to nechcete.

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli jana_473.
Recenzováno: 14. srpna 2019

Když nemáte zrovna cestu do Itálie, ale máte chuť na pravou italské kuchyni, doporučuji. Malé stísněné bistro, pracovití lidé, všechna kuchyně i nápoje nefalšované italské. K jídlu získáte jako bonus dobrou náladu. Na nic si to bistro nehraje a nic není falešné.

Poděkujte uživateli Zdenek K.
Recenzováno: 6. června 2019 prostřednictvím mobilu

Nenapane misto s napaditou a bohatou nabidkou. Ochotny a snazivy tym kompenzuje stisneny prostor italskym bohatym vyberem. Pizza dokonala! Vino rozlevane se nemusi za co stydet. Par stolecku na terase i vevnitr staci k tomu, aby zde clovek nasal kousek slunne Italie. Co vytknout? Snad jen, ze by personal terasku mohl obcas obehnout a poklidit. Omluvou budiz rada az vem, coz kvalitu jidla jen potvrzuje. Jen tak dal mladezi!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Dusan F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Speranza Bistro Italiano, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Speranza Bistro Italiano? Sdílejte své zkušenosti!