“😊”

Pivnice U Čápa
Č. 34 z 1 132 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Popis: „Pivnice U Čápa" se nachází v prostorách s bohatou historií, kde už počátkem 20. století chodili tatínkové zapít narození svých potomků z nedaleké zemské porodnice, dnes známé jako Obilní trh. Pivnice určitě potěší svou domácí atmosférou, tradiční moravskou i českou kuchyní a také „Plzeňským" tankovým pivem výtečné kvality. Přímo v pivnici můžete pozorovat, jak se udí domácí speciality připravované právě pro vás. Můžete zde posedět na útulné zahrádce přímo v parku, nebo fandit s přáteli u důležitých sportovních přenosů přímo v pivnici. To je „Pivnice U Čápa" otevřená jak pro pamětníky, tak i pro milovníky dobrého jídla a piva.
Recenzováno: před 1 týdnem

Snažím se pravidelně navštěvovat pivnici u Čápa pro vynikající "Plzeň", obsluha rychlá, milá a ochotná.. slečna Lucie nám vždy dobře poradí s výběrem, ale zůstaneme věrni skvělému tataráku. Můžeme všem doporučit.

Poděkujte uživateli 186ilonal.
terezasi, Marketing v zařízení Pivnice U Čápa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 dny

Paní Ilono, děkujeme moc za doporučení!

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Nedávná návštěva restaurace nás mile překvapila, i přesto, že nejsme pivaři. Číšník David nám doporučil skvělá vína a po celou dobu se o nás perfektně staral. Určitě se brzy opět stavíme.

Poděkujte uživateli Kama007.

Paní Kamilo, moc děkujeme, jsme rádi, že jste byli spokojeni. Brzy tedy opět na viděnou!

Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na pivo a neco drobného k snědku.
Seděli jsme venku.
Zpočátku jsme déle čekali, nevíme proč, pak už ale chodilo jedno pivo za druhým :-) obsluha milá, profesionální.
Pivo skvělé.
Doporučuji návštěvu.

Poděkujte uživateli Majavespacaku.

Moc děkujeme za vaši zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste - ve výsledku - byli spokojeni. :-) Za to zdržení se omlouváme.

Můžu jen doporučit. Zde mají naprosto bezchybné plzeňské pivo se super rychlou a a milou obsluhou! Co se kuchyně týče, nenacházím slovo sebemenší kritiky!

Poděkujte uživateli 509radekr.

Pane Radku, perfektní, to jsme moc rádi. Děkujeme!

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Rychlý a příjemný servis, speciální pochvala pro slečnu Míšu, velice ochotná. Pivnici doporučuji.

Poděkujte uživateli jayzy31.
terezasi, Marketing v zařízení Pivnice U Čápa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Pane Jane, jsme moc rádi, že jste u nás byl spokojen a můžete nás doporučit, vážíme si toho.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivnice U Čápa, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivnice U Čápa? Sdílejte své zkušenosti!