VIDA! science centrum
Č. 1 z 124 zařízení v kategorii aktivity – Brno
Děti mají VIDU radi :)

Když nevíte co s dětmi,zajeďte si do VIDY. Super zábava pro děti i pro dospělé. Návštěva uřčitě... přečíst další informace

ivetastubu
Brno, Česká republika
Supr zábava,zoufalý bufet

Jezdíme do Vidy s dětmi poměrně z daleka a vždycky se dobře pobavíme. Vidě jako takové nemám co... přečíst další informace

Recenzováno: 5. března 2020
herylin
Bystřice pod Hostýnem, Česká republika

Recenzováno: 5. prosince 2019

Nejen pro děti a nejen, když je venku špatné počasí. Super jsou obměňující se výstavy v patře, které jsou součástí vstupenky. Super jsou take ScienceShow - ještě nikdy se neopakovaly a to chodíme dost často.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli 194vendulak.
Ema Z, Manažer komunikace v zařízení VIDA! science centrum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2019

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste u nás dlouhodobě spokojeni. Na jaro připravujeme nový 3D film i témata pro ScienceShow a pokud přijdete o víkendu, můžete si vyzkoušet pokusy v Labodílnách. Případně se můžete zastavit na naše speciální akce jako je Robotiáda, Čarodějná škola nebo třeba Bastlfest.
Budeme se na Vás těšit zase někdy na viděnou u nás v expozici. ‍ ‍

Recenzováno: 2. prosince 2019

Kdo ještě nebyl v Techmanii, IQlandii a podobně, měl by navštívit. VIDA! je taky super, děti byly nadšené nejen ze samostatného řádění, ale i programu v sále.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli pastaaaa.
Ema Z, Manažer komunikace s hosty v zařízení VIDA! science centrum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. srpna 2020

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi a máme radost, že jste si naše science centrum užili. Jsme také rádi, že se líbily i naše Science show a 3D filmy. O víkendu míváme také program v labodílnách, který pravidelně po 2-3 měsících obměňujeme, tak se k nám můžete zase někdy zastavit bádat a nebo navštívit naše speciální akce jako Robotiáda, Čarodějná škola nebo Bastlfest. Budeme se těšit ‍‍

Recenzováno: 31. října 2019

Myslím že za návštěvu určitě stojí, dozvíte se zajímavé věci a zároveň se pobavíte, Takže kdo ještě nebyl a zvažuje návštěvu určitě doporučuji

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli rezik94.
Ema Z, Manažer komunikace v zařízení VIDA! science centrum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. listopadu 2019

Pěkný den, díky za pěknou recenzi a těší nás, že jste si návštěvu VIDA! užili. Budeme rádi, pokud zase někdy přijdete, například na některou z akcí, které pravidelně pořádáme - třeba Bastlfest, Čarodějná škola nebo Den otců.

Recenzováno: 17. října 2019

Fajn zábava pro děti i dospělé. Děti budou mít zážitek, zabaví se a rodiče klid od dětí :) fajn akce když je špatné počasí.

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli Nela P.
Recenzováno: 18. srpna 2019

Spousta naučné zábavy pro děti i dospělé, bohužel v den kdy jsme zvolili návštěvu dorazilo i větší množství škol s menšími dětmi, takže byl tímto zážitek trochu snížen. Jinak ale vřele doporučuji.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli Zdeněk Š.
Ema Z, Manažer komunikace v zařízení VIDA! science centrum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2019

Pěkný den, Zdeňku, těší nás, že jste si návštěvu ve VIDA! užili a rádi vás zase uvítáme, třeba někdy, kdy u nás bude klidněji.