“Absolutní katastrofa!! Nikdy víc!!!”
Recenze Potrefená Husa

Potrefená Husa
Č. 269 z 1 130 Restaurace v Brně
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Absolutní katastrofa!! Naše poslední návštěva byla opravdu poslední.. na vstupních dveřích otevřeno do 24:00.. super pohoda ale to by tu dobu musela obsluha taky dodržovat!! V 22:30 nás velmi nevhodným způsobem a značně nepříjemná obsluha vyzvala zda si ještě něco dáme.. objednali jsme si ještě pivo ale co bylo nejhorší!! Obsluha mne nenávistně hypnotizovala abych už dopila pivo a konečně vypadli ať už muže jít taky domu(bylo 22:57)
Po tomhle zážitku už do husy nevkročíme ani omylem!!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 738leik.

Recenzováno: 7. července 2019 prostřednictvím mobilu

V Potrefene Huse jsem byla uz nekolikrat, protoze je to holt idealni misto kam zajit po nakupovani... jedine, co mi ale za poslednich x navstev vyhovovalo bylo pouze a jen to misto. Nad obsluhou jsem pro sebe vzdy nechapave kroutila hlavou. Vcera jsem se uz ale musela stydet za to, ze jsem sem vzala jeste rodice. A to jen na zahradku na jedno pivo pred obedem. Slecna servirka by potrebovala proskolit na jednani se zakaznikem. Puvodne jsem chtela popsat nas zazitek s obsluhou, ale vzhledem k tomu, ze to bylo opravdu ubohe, tak to zkratim. Katastrofa. Priste radeji colu z vedlejdiho fast foodu, kde zamestnanci vedi, jak se maji chovat. Skoda jen, ze ikdyz bude mnoho z nas nespokojenych, at uz s jidlem nebo obsluhou, Potrefena Husa u Vankovky bude provozovat dal, protoze moc dobre vi, ze zakazniky ma a vzdycky mit bude. At uz kvuli jeji lokaci nebo proto, ze sit jako je tahle nepotrebuje delat vsechno pro to, aby byla lepsi.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 346tereziev.
Recenzováno: 17. května 2019

Příjemné posezení s ochotnou obsluhou.
Výběr jídel - každý si vybere. Ceny trochu vyšší, ale husa je má celkem všude podobné.
Rád se vní stravuji.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli 546milanp.
Recenzováno: 24. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Při návštěvě Vaňkovky jsme zašli do PH na obědové menu.
Jídlo dobré, pivko super , obsluha příjemná a rychlá.
Cena za menu 120kč je super.
Snad jen kohoutková voda za 69kč...!?
Jinak Husa OK v jídle si drží standard.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Gurman00710.
Recenzováno: 15. března 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo dobré jako vždy, PH si drží určitý standard, což je fajn. Ale obsluhu jsem vyloženě obtěžovala. Slečna, která mě přišla zkasírovat, přede mě nakonec natvrdo třískla terminál. Sem už teda ne.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli annakubalikova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefená Husa, si také prohlíželi

Už jste navštívili Potrefená Husa? Sdílejte své zkušenosti!