“Ucházející kvalita za nízké ceny”
Recenze Poe-Poe

Poe-Poe
Recenzováno: 24. srpna 2018

V tomto podniku si přijdou na své především lidé, co si chtějí dát za nižší cenu ucházející jídlo. Podnik je vhodný především pro studenty. Doporučuji spíše vegetariánské pizzy, které jsou méně slané a také POE rolku.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Pavel Š.

Recenzováno: 2. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Miluju jejich palačinky s nutellou! Líbí se mi jejich otevřené pracoviště, kde můžete pozorovat, jak vaří a úplně nejvíc se mi líbí pozorování toho, když obsluha krají banány! Ta rychlost! Taky mají super dobrou pizzu a waffle :) někomu se mohou zdát porce malé a myslí si, že se z toho nenají, ale opak je pravdou! Jídlo mají velmi syté. Navštěvuji s přáteli často a strašně ráda.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Dory D.
Recenzováno: 2. srpna 2018

Při večerních toulkách Brnem s omezeným množstvím peněz nemůžete toto místo vynechat. Dobře se najíte zkutečně za pár drobných. Obsluha byla při každé návštěvě vstřícná a rychlá.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Kateřina K.
Recenzováno: 25. února 2018 prostřednictvím mobilu

Za ty peníze super a je tam plno, což se mi líbí a strašně jim to přeju!

Plno je sice dobré, ale má tu nevýhodu, že obsluha nestíhá a je z toho mírně nervózní, ale co už... palačinka chutná!

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Matěj S.
Recenzováno: 5. listopadu 2017

Stačí vynechat sýr u zeleninové pizzy a je z ní veganská :). Mimo tohle je samozřejmě veganský výběr i u sladkého pultu. Palačinky, freshe, smoothie a nebo ledová káva <3 ...Z ostatních jídel všem moc chutnala kromě pizzy kuřecí rolka a lasagne.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli absolutelucie.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Poe-Poe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Poe-Poe? Sdílejte své zkušenosti!