“Jednoduchá kuchyně a skvělá vína”

Retro Consistorium
Č. 29 z 1 147 Restaurace v Brně
Recenzováno: 28. února 2019

Krásné místo v historickém centru Brna. Báječné jídlo vonící Itálií, skvělá selekce vín, příjemná obsluha. Určitě velice doporučuji návštěvu, rádi se sem vracíme

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Jakub V.

Recenzováno: 15. února 2019

Navštívil jsem tuto restauraci v rámci Valentýnského menu a musím projevit maximální spokojenost jak s podávaným menu tak i s obsluhou. Naprosto dokonalý předkrm, polévka a hlavní chod vč. sladké tečky na závěr. Musím uznat, že tato restaurace se okamžitě zařadila mezi top v Brně v mém žebříčku.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli cyklista69.
Recenzováno: 7. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Působivý interier, vynikající jídlo a velký výběr vín. Profesionální a usměvavá obsluha. Doporučujeme...

Datum návštěvy: listopad 2018
2  Poděkujte uživateli svejnoha.
Recenzováno: 30. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci, která se prezentuje jako velice dobrá bylo velké zklamání, když jsem si dala steak ze svíčkové, aby byl tuhý a pomalu neslo poznat, ze to má být tak kvalitní část masa. Provedením nijak neokouzlili a cenou už vůbec nepotěšili za tento nepovedený zážitek. Zkusili jsme i tuňáka, který byl o poznání lepší. Takže můžete zkusit své štěstí i vy. Nedoporučuji.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli karolyn165.
Recenzováno: 28. srpna 2018

V Retru jsme nebyli poprvé a opět nás restaurace nezklamala. Doporučí velmi dobré víno, snoubí ho k Vámi vybranému jídlu. Příjemná obsluha, ceny trochu vyšší, ale rozhodně stojí za to.

Datum návštěvy: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli 486pavlah.
Aleš M, Vlastník v zařízení Retro Consistorium, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2018

Děkujeme a těšíme se na Vaši příští návštěvu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Retro Consistorium, si také prohlíželi

Už jste navštívili Retro Consistorium? Sdílejte své zkušenosti!