“Vse skvele”

Retro Consistorium
Č. 33 z 1 132 Restaurace v Brně

Byl jsem v teto restauraci - baru po vice jak roce a byl jsem neskutecne prekvapen z jidla, vzdy tu varili dobre, ale ted 2x po sobe neskutecne dobre, super, nejlepsi v Brne bych ted rekl

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli 6969Petr69.

Recenzováno: 21. února 2020

Navštívili jsme restauraci poprvé na valentýna a byli jsme mile překvapeni. Obsluha byla vynikající, pan číšník byl skvěle asertivní vůči nepříjemné společnosti u vedlejšího stolu. (normální vysírači-pardon :-D)
Jídlo bylo naprosto famózní, oba předkrmy super, kachní prsíčka a hovězí steak taky. Dokonce jsme si dali ještě dezert a také výborné.
Jediná malilinkatá drobnost-nepříjemné bylo sezení na kovové židli, bez polštářku, ale vyřešila jsem to svojí šálou ;)
Do restaurace se určitě rádi vrátíme :-)

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Barca_Honzik.
Recenzováno: 22. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná malá restaurace v centru Brna. Uvnitř zajímavě zařízená a uspořádáná. Člověk má pocit svého soukromí. Obsluha byla milá a vstřícná. Přestože jsme v restauraci byli v době poledního menu, které zde mají taktéž výborné, nebyl problém objednat si z jídelního lístku. Co se samotného jídla týče, tak výběr je poměrně malý, což ovšem není nikterak na škodu, přičemž jídla jsou dosti různorodá, často v netradičních ale chutných kombinacích. Restaurace nabízí velký výběr vín, ze kterých obsluha umí vhodně doporučit. Byť přímo v menu nejsou deserty, tak zde je určitý denní výběr, kdy vám na požádání obsluha přímo všechny deserty donese ukázat a popsat. Celkový dojem velmi dobrý, rádi se sem zase vrátíme.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 376martin_.
Recenzováno: 2. října 2019 prostřednictvím mobilu

Výborný oběd..jídlo na jedničku, velice milá obsluha, dobré víno, cenově normální a pro dítě nám přinesli ochotně židličku.

Poděkujte uživateli vaclav77.
Recenzováno: 9. března 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá obsluha, skvělé víno / obrovský výběr/ skvělé jídlo, skvělé dezerty, báječná prezentace, moderni gastronomie, víc netřeba co dodat. Doporucuji pri navstevě Brna. Děkujeme.

Datum návštěvy: březen 2019
1  Poděkujte uživateli Milos M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Retro Consistorium, si také prohlíželi

Už jste navštívili Retro Consistorium? Sdílejte své zkušenosti!